Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
De Perifeer
Deventer
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Kloveniersdoelen
Middelburg
De Helling
Utrecht
De Eetalage
Lelystad
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Dassenakker Live
Houten
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Corneel
Lelystad
16:00
Concerto
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
City Art Rotterdam
Rotterdam
14:45
café d'n Engel
Bergen op Zoom
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
The Qube
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
zondag 30 oktober 2016
15:00
Spoelstra
De Perifeer, Deventer
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Eerie Wanda
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Kensington
De Helling, Utrecht
Emil Landman
De Eetalage, Lelystad
16:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
De Bosuil, Weert
15:00
Robert Jan Stips
Dassenakker Live, Houten
14:15
Ruben Plazier
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Emil Landman
Corneel, Lelystad
16:00
Convoy
Concerto, Amsterdam
Iris Hond / Matangi Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Zvov Sensory Tour
City Art Rotterdam, Rotterdam
14:45
The Fabulous / WannaBeatles
café d'n Engel, Bergen op Zoom
Drivin' N' Cryin'
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Talkin' Blues
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Whitney
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Whitney
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Band of Skulls
013, Tilburg
maandag 31 oktober 2016
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pussy Riot - In conversation with prof. dr. Rosi Braidotti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Mission
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Taxi Wars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Julia Jacklin + Pip Blom
Rotown, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Norgren
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
Slaves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joey Purp
Melkweg, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Happyness
dB's, Utrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
The Excitements
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Robbing Millions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
3 Doors Down
013, Tilburg
20:00
Purpleized
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
dinsdag 01 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Twin Peaks + Happyness
Vera, Groningen
20:15
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Katie Melua
TivoliVredenburg, Utrecht
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ben Caplan and The Casual Smokers
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Selena Gomez
Sportpaleis, Antwerpen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Blossoms
Paradiso, Amsterdam
20:00
Donavon Frankenreiter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Black Tusk
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jamie T
Melkweg, Amsterdam
20:30
John Scofield
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Keaton Henson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Twin Atlantic
Kavka, Antwerpen
21:00
Randy Hansen
Hedon, Zwolle
20:15
Samm Henshaw
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ben van Gelder Quintet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mister and Mississippi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anaal Nathrakh
De Helling, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
20:00
Dinosaur Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
TaxiWars
013, Tilburg
woensdag 02 november 2016
21:00
The Pheromones / Brentsleng
Winston, Amsterdam
20:30
Diggy Dex
Tolhuistuin, Amsterdam
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Halve Finale Grote Prijs van Nederland
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Sneek, Sneek
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Robbie Williams
The Qube, Amsterdam
20:30
The Fureys
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
King Crimson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Analogues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc O’Reilly
Q-Factory, Amsterdam