Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Vooruit
Gent
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
23:30
WORM
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Café de Noot
Hoogland
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cultura
Ede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Doelen
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
de Kanaalsessies
Wijnegem
De Kubus
Lelystad
19:30
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
20:00
De Speeldoos
Vught
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
De Vroone
Kapelle
Den Bolder
Waspik
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
EKKO
Utrecht
23:00
Ernesto's
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:30
Mike's Music Place
Haarlem
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
NiXenMeer
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Pand P
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:45
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 20 november 2015
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Victorie, Alkmaar
19:30
Patrick Watson
Vooruit, Gent
Rudimental
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Countdown
Vorstin, Hilversum
21:00
Strotter Inst.allation / Tonkanouten
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
23:30
Sonido Martines, Oscilador Bass, LeBlanc, No Munchi, Chris Bruining
WORM, Rotterdam
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 21 november 2015
22:00
Le Scratch feat. Post Malone
013, Tilburg
Bring Me The Horizon
013, Tilburg
21:00
Identity Circus
Altstadt, Eindhoven
21:00
Simon Rigter Quartet
Artishock, Soest
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
19:30
PAUZE
Bibelot, Dordrecht
20:00
Lizzy V / Mean Machine / the bitches
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Stackhouse
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
Deerhunter
Botanique, Brussel
Kalle Mattson
Botanique, Brussel
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Vaja Kon Dioz (Tribute)
C.C De Muze, Heusden-Zolder
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Stan Lee Cole
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Jacco Gardner + Michael Rault
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mandrake's Monster
Café de Herberg, Ommen
20:00
Black Bottle Riot
Café de Noot, Hoogland
17:00
Stemmen & Snaren
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Jacqueline Govaert
Cultura, Ede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Rhovanion
De Bakkerij, Castricum
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Brad Mehldau Trio
De Doelen, Rotterdam
21:30
Boys Named Sue
De Fles, Spijkenisse
21:00
Squadra Bossa feat Buscemi
de Kanaalsessies, Wijnegem
De Dijk
De Kubus, Lelystad
19:30
Harry Sacksioni Neerlands Gitaarvirtuoos En Componist
De Meester, Almere
Beth Hart
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
Deez Nuts
De Pul, Uden
20:00
Danny Vera
De Speeldoos, Vught
18:00
Nemesis
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Marjolein Bonnema / Mylou Mazali / Vital Stahievitch / Xu Qing / Zhenh
De Vroone, Kapelle
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
Sven Ratzke - STARMAN
Deventer Schouwburg, Deventer
Tobias Jesso Jr.
Doornroosje, Nijmegen
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Duister invites Black Sun Empire
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Poppunk w/ Bounds of Modesty || Sundaze || Hide and Seekers
Dukdalf, Wieringerwerf
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
The Stranglers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gigant, Apeldoorn
20:00
Douwe Bob
Grenswerk, Venlo
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
21:00
Zinc
Hedon, Zwolle
19:00
B-Brave (Bad-Tour)
Hedon, Zwolle
Rudimental
Heineken Music Hall, Amsterdam
22:00
Sinas
Het Hijgend Hert, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
19:30
Onheil
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
American Aquarium
Iduna, Drachten
20:00
Andy Pratt
In The Woods, Lage Vuursche
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:00
Bazzookas / G for Giraffe / Nix Nieuws
Kompleks, Heerhugowaard
20:30
Maison Du Malheur
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Brad Mehldau Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Blackalicious @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:00
BLUPAINT / HØUND / Kissing Jane / Radio Eliza / Roots Palmera / Silent
Melkweg, Amsterdam
Zedd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Urbanus & De Fanfaar (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Mike's Music Place, Haarlem
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Onbezonnen
P60, Amstelveen
20:00
Katzenjammer
Paard, Den Haag
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lusts
Paradiso, Amsterdam
The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
Alamo Race Track + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Finger Licking Good: MY BABY, Blue Velvet, Dyzack & Concrete Balloon
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Dilated Peoples
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Le Guess Who?: Dawn Penn
RASA, Utrecht
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk