Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Wolbodo
Delft
20:45
RASA
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
de Kanaalsessies
Wijnegem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Pand P
Eindhoven
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Mike's Music Place
Haarlem
22:00
013
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
22:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
23:00
Ernesto's
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
EKKO
Utrecht
10:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
13:00
Gigant
Apeldoorn
13:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
14:00
De Amer
Amen
14:00
De Nieuwe Kolk
Assen
14:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Ernesto's
Sittard
14:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
De Vermaning
Zaandam
15:00
De Weijer
Boxmeer
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Pand P
Eindhoven
15:00
STECK
Delft
15:30
De Groene Zwaan
De Rijp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
De Reehorst
Ede
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mansion24
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
Bootstraat
Hasselt
RASA
Utrecht
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Vorstin
Hilversum
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe Kaatje
Oss
20:00
De Pul
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 21 november 2015
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Cristina Branco
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / Rik Mol
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
20:30
Maison Du Malheur
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
20:30
LITTLE STEVE & THE BIG BEAT
Roepaen, Ottersum
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Oost west thuis niet best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hef
Simplon, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Everlast
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Laura Cannell / The Flamenco Thief
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
20:45
Le Guess Who?: Dawn Penn
RASA, Utrecht
21:00
Identity Circus
Altstadt, Eindhoven
21:00
Simon Rigter Quartet
Artishock, Soest
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
Rhovanion
De Bakkerij, Castricum
21:00
Squadra Bossa feat Buscemi
de Kanaalsessies, Wijnegem
21:00
Zinc
Hedon, Zwolle
21:00
Nuts
Little Devil, Tilburg
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
21:00
40UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Down On The Corner
Taverne, Bergen
21:00
Club Ugly / Morris
Winston, Amsterdam
21:30
Boys Named Sue
De Fles, Spijkenisse
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Mike's Music Place, Haarlem
22:00
Le Scratch feat. Post Malone
013, Tilburg
22:00
Stackhouse
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Sinas
Het Hijgend Hert, Breda
22:00
Onbezonnen
P60, Amstelveen
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
zondag 22 november 2015
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
10:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
12:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
13:00
Hippe Gasten
Gigant, Apeldoorn
13:30
Radio Filharmonisch Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
14:00
American Aquarium
De Amer, Amen
14:00
Wibi Soerjadi
De Nieuwe Kolk, Assen
14:00
Hofstads JeugdOrkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Harold K (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
14:30
Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Eli Gras
De Perifeer, Deventer
15:00
Moulettes
De Vermaning, Zaandam
15:00
Roel Verheggen / Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Maas
Pand P, Eindhoven
15:00
Blue Sunday’s Jamsessie met Jamal Chundro, Ray Sixstringer & Friends
STECK, Delft
15:30
Nadja Filtzer
De Groene Zwaan, De Rijp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Band of Friends / Layla Zoe
De Bosuil, Weert
16:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Reehorst, Ede
16:15
Moon Moon Moon
Gigant, Apeldoorn
16:30
Lorrèn
Mansion24, Apeldoorn
16:30
Tamarin Desert + Gifter
Mezz, Breda
16:30
Brood & Spelen; Lakshmi
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Th' Legendary Shack*Shakers
Paradiso, Amsterdam
18:00
Chantel McGregor
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Sheer Terror
Bootstraat, Hasselt
Le Guess Who? Baba Commandant & The Mandingo Band / Songhoy Blues
RASA, Utrecht
19:00
Nick Oliveri's Mondo Generator
Iduna, Drachten
19:00
Lich King (USA) + Silenxce
Little Devil, Tilburg
19:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
Tobias Jesso Jr.
Botanique, Brussel
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
Europe
Muziekcentrum Enschede, Enschede
19:30
Bob Wayne
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Katzenjammer
Doornroosje, Nijmegen
Randy Hansen
013, Tilburg
20:00
Fatoumata Diawara / Roberto Fonseca
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
The Space Cadets
Altstadt, Eindhoven
Bring Me The Horizon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
FIDLAR
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
Danko Jones
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gundogs
Cafe Kaatje, Oss
20:00
Mannen van Naam
De Pul, Uden
20:00
Dead Lord
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ultimate Painting
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Balladeer
Fluor, Amersfoort
20:00
Hedon presents: NNENN / Taster / White Cloud
Hedon, Zwolle