Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cultura
Ede
21:00
Pand P
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Mike's Music Place
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Café de Noot
Hoogland
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
The Corner
Kampen
20:00
De Vroone
Kapelle
Rodahal
Kerkrade
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kubus
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Café de Herberg
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
23:00
Ernesto's
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Artishock
Soest
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:45
RASA
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Den Bolder
Waspik
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
de Kanaalsessies
Wijnegem
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
Dorpstheater Wormer
Wormer
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 21 november 2015
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
Sven Ratzke - STARMAN
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
PAUZE
Bibelot, Dordrecht
20:00
American Aquarium
Iduna, Drachten
20:00
Jacqueline Govaert
Cultura, Ede
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
21:00
Identity Circus
Altstadt, Eindhoven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:30
Hef
Simplon, Groningen
20:00
Bombay
Vera, Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
Beth Hart
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Mike's Music Place, Haarlem
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
Alamo Race Track + Support
Patronaat, Haarlem
20:00
Bazzookas / G for Giraffe / Nix Nieuws
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stan Lee Cole
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Vaja Kon Dioz (Tribute)
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
The international Kate Bush tribute show
Vorstin, Hilversum
16:00
Muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Onheil
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Black Bottle Riot
Café de Noot, Hoogland
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Karaokeband Rockzooi
The Corner, Kampen
20:00
Marjolein Bonnema / Mylou Mazali / Vital Stahievitch / Xu Qing / Zhenh
De Vroone, Kapelle
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
20:00
Andy Pratt
In The Woods, Lage Vuursche
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Laura Cannell / The Flamenco Thief
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
The Stranglers
Gebr. De Nobel, Leiden
De Dijk
De Kubus, Lelystad
Tangerine - In Stereo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tobias Jesso Jr.
Doornroosje, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Mandrake's Monster
Café de Herberg, Ommen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
20:30
LITTLE STEVE & THE BIG BEAT
Roepaen, Ottersum
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
18:00
Nemesis
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
22:00
Stackhouse
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Brad Mehldau Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Brad Mehldau Trio
De Doelen, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Old Man's Riot
Saturnus Live Music, Scheveningen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Casino, Sint-Niklaas
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Simon Rigter Quartet
Artishock, Soest
21:30
Boys Named Sue
De Fles, Spijkenisse
22:00
Le Scratch feat. Post Malone
013, Tilburg
21:00
Nuts
Little Devil, Tilburg
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Oost west thuis niet best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bring Me The Horizon
013, Tilburg
Deez Nuts
De Pul, Uden
20:00
Duister invites Black Sun Empire
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:45
Le Guess Who?: Dawn Penn
RASA, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Douwe Bob
Grenswerk, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Maison Du Malheur
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Finger Licking Good: MY BABY, Blue Velvet, Dyzack & Concrete Balloon
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Danny Vera
De Speeldoos, Vught
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Poppunk w/ Bounds of Modesty || Sundaze || Hide and Seekers
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Squadra Bossa feat Buscemi
de Kanaalsessies, Wijnegem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Cristina Branco
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Zinc
Hedon, Zwolle
19:00
B-Brave (Bad-Tour)
Hedon, Zwolle
zondag 22 november 2015
20:30
Maserati + Go March
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch