Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
EKKO
Utrecht
23:00
Ernesto's
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:30
Mike's Music Place
Haarlem
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
NiXenMeer
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Pand P
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:45
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rodahal
Kerkrade
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Corner
Kampen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
zaterdag 21 november 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Duister invites Black Sun Empire
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Poppunk w/ Bounds of Modesty || Sundaze || Hide and Seekers
Dukdalf, Wieringerwerf
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
The Stranglers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gigant, Apeldoorn
20:00
Douwe Bob
Grenswerk, Venlo
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
21:00
Zinc
Hedon, Zwolle
19:00
B-Brave (Bad-Tour)
Hedon, Zwolle
Rudimental
Heineken Music Hall, Amsterdam
22:00
Sinas
Het Hijgend Hert, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
19:30
Onheil
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
American Aquarium
Iduna, Drachten
20:00
Andy Pratt
In The Woods, Lage Vuursche
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:00
Bazzookas / G for Giraffe / Nix Nieuws
Kompleks, Heerhugowaard
20:30
Maison Du Malheur
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Brad Mehldau Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Blackalicious @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:00
BLUPAINT / HØUND / Kissing Jane / Radio Eliza / Roots Palmera / Silent
Melkweg, Amsterdam
Zedd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Urbanus & De Fanfaar (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Mike's Music Place, Haarlem
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Onbezonnen
P60, Amstelveen
20:00
Katzenjammer
Paard, Den Haag
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lusts
Paradiso, Amsterdam
The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
Alamo Race Track + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Finger Licking Good: MY BABY, Blue Velvet, Dyzack & Concrete Balloon
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Dilated Peoples
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Le Guess Who?: Dawn Penn
RASA, Utrecht
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
20:30
LITTLE STEVE & THE BIG BEAT
Roepaen, Ottersum
20:00
Old Man's Riot
Saturnus Live Music, Scheveningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
21:00
40UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Oost west thuis niet best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Hef
Simplon, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Cristina Branco
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Down On The Corner
Taverne, Bergen
20:00
Karaokeband Rockzooi
The Corner, Kampen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / Rik Mol
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
Tangerine - In Stereo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Gabriel Rios
Theater De Veste, Delft
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Winsinghhof, Roden
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Everlast
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie presenteert: Hartog Eysman
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Bombay
Vera, Groningen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Róisín Murphy - Verplaatst naar 19 februari
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The international Kate Bush tribute show
Vorstin, Hilversum
16:00
Muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
20:30
Laura Cannell / The Flamenco Thief
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Erazor (GER) + Vigilance (SVN) + Slaughter Messiah (BEL)
Willemeen, Arnhem
21:00
Club Ugly / Morris
Winston, Amsterdam
20:30
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 22 november 2015
Randy Hansen
013, Tilburg