Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater De Veste
Delft
Rodahal
Kerkrade
19:30
De Meester
Almere
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cultura
Ede
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Botanique
Brussel
20:00
The Corner
Kampen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Paard
Den Haag
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
EKKO
Utrecht
20:45
RASA
Utrecht
22:00
013
Tilburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Klooster
Woerden
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Pand P
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
De Vroone
Kapelle
Den Bolder
Waspik
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Vorstin
Hilversum
Drommedaris
Enkhuizen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
De verlichte geest
Roeselare
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
22:00
P60
Amstelveen
19:30
Het Podium
Hoogeveen
19:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
De Bakkerij
Castricum
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Groene Engel
Oss
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Artishock
Soest
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
de Kanaalsessies
Wijnegem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
NiXenMeer
Enschede
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Theater de Mythe
Goes
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
zaterdag 21 november 2015
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Erazor (GER) + Vigilance (SVN) + Slaughter Messiah (BEL)
Willemeen, Arnhem
20:30
Everlast
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Finger Licking Good: MY BABY, Blue Velvet, Dyzack & Concrete Balloon
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Gabriel Rios
Theater De Veste, Delft
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
19:30
Harry Sacksioni Neerlands Gitaarvirtuoos En Componist
De Meester, Almere
20:30
Hef
Simplon, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
21:00
Identity Circus
Altstadt, Eindhoven
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jacco Gardner + Michael Rault
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Jacqueline Govaert
Cultura, Ede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
Kalle Mattson
Botanique, Brussel
20:00
Karaokeband Rockzooi
The Corner, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Katzenjammer
Paard, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
20:30
Laura Cannell / The Flamenco Thief
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:45
Le Guess Who?: Dawn Penn
RASA, Utrecht
22:00
Le Scratch feat. Post Malone
013, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
LITTLE STEVE & THE BIG BEAT
Roepaen, Ottersum
20:00
Lizzy V / Mean Machine / the bitches
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lusts
Paradiso, Amsterdam
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
20:30
Maison Du Malheur
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
20:00
Mandrake's Monster
Café de Herberg, Ommen
20:00
Marjolein Bonnema / Mylou Mazali / Vital Stahievitch / Xu Qing / Zhenh
De Vroone, Kapelle
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Oost west thuis niet best
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
Nemesis
De verlichte geest, Roeselare
21:00
Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Old Man's Riot
Saturnus Live Music, Scheveningen
22:00
Onbezonnen
P60, Amstelveen
19:30
Onheil
Het Podium, Hoogeveen
19:30
PAUZE
Bibelot, Dordrecht
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Poppunk w/ Bounds of Modesty || Sundaze || Hide and Seekers
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Rhovanion
De Bakkerij, Castricum
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
Róisín Murphy - Verplaatst naar 19 februari
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rudimental
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Simon Rigter Quartet
Artishock, Soest
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Sinas
Het Hijgend Hert, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gigant, Apeldoorn
21:00
Squadra Bossa feat Buscemi
de Kanaalsessies, Wijnegem
22:00
Stackhouse
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Stan Lee Cole
C.C. `t Schaliken, Herentals
17:00
Stemmen & Snaren
Café de Pilaren, Alkmaar
Sven Ratzke - STARMAN
Deventer Schouwburg, Deventer
Tangerine - In Stereo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
20:00
The international Kate Bush tribute show
Vorstin, Hilversum
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Stranglers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tobias Jesso Jr.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Urbanus & De Fanfaar (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
Vaja Kon Dioz (Tribute)
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
15:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie presenteert: Hartog Eysman
Tuinhuis van Charlotte, Breda
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Zedd
Melkweg, Amsterdam
21:00
Zinc
Hedon, Zwolle
zondag 22 november 2015
20:00
A Balladeer
Fluor, Amersfoort