Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
10:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
13:00
Gigant
Apeldoorn
13:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
14:00
De Amer
Amen
14:00
De Nieuwe Kolk
Assen
14:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Ernesto's
Sittard
14:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
De Vermaning
Zaandam
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
STECK
Delft
15:00
De Weijer
Boxmeer
15:00
Pand P
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
De Groene Zwaan
De Rijp
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
De Reehorst
Ede
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Mansion24
Apeldoorn
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
Bootstraat
Hasselt
18:30
RASA
Utrecht
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Vorstin
Hilversum
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Botanique
Brussel
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Cafe Kaatje
Oss
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
C.C. De Kruisboog
Tienen
19:00
Little Devil
Tilburg
Het Zonnehuis
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
V11
Rotterdam
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 22 november 2015
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
10:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
12:00
Babyconcerten: Niki Jacobs - Uit alle windstreken
ECI Cultuurfabriek, Roermond
13:00
Hippe Gasten
Gigant, Apeldoorn
13:30
Radio Filharmonisch Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
14:00
American Aquarium
De Amer, Amen
14:00
Wibi Soerjadi
De Nieuwe Kolk, Assen
14:00
Hofstads JeugdOrkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Harold K (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
14:30
Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Moulettes
De Vermaning, Zaandam
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Eli Gras
De Perifeer, Deventer
15:00
Blue Sunday’s Jamsessie met Jamal Chundro, Ray Sixstringer & Friends
STECK, Delft
15:00
Roel Verheggen / Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
15:00
Maas
Pand P, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Nadja Filtzer
De Groene Zwaan, De Rijp
16:00
Band of Friends / Layla Zoe
De Bosuil, Weert
16:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Reehorst, Ede
16:15
Moon Moon Moon
Gigant, Apeldoorn
16:30
Tamarin Desert + Gifter
Mezz, Breda
16:30
Lorrèn
Mansion24, Apeldoorn
16:30
Brood & Spelen; Lakshmi
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Th' Legendary Shack*Shakers
Paradiso, Amsterdam
18:00
Chantel McGregor
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Sheer Terror
Bootstraat, Hasselt
18:30
Le Guess Who? Baba Commandant & The Mandingo Band / Songhoy Blues
RASA, Utrecht
19:00
Nick Oliveri's Mondo Generator
Iduna, Drachten
19:00
Lich King (USA) + Silenxce
Little Devil, Tilburg
19:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
Europe
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bob Wayne
Sugar Factory, Amsterdam
Tobias Jesso Jr.
Botanique, Brussel
19:45
Katzenjammer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Space Cadets
Altstadt, Eindhoven
Randy Hansen
013, Tilburg
20:00
Jacqueline Govaert
Theater de Spiegel, Zwolle
Danko Jones
Burgerweeshuis, Deventer
Scorpions
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Fatoumata Diawara / Roberto Fonseca
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ultimate Painting
Effenaar, Eindhoven
José González
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mannen van Naam
De Pul, Uden
20:00
Richard Hawley
People's Place, Amsterdam
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Cristina Branco
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Krystl
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Dead Lord
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Hedon presents: NNENN / Taster / White Cloud
Hedon, Zwolle
20:00
A Balladeer
Fluor, Amersfoort
20:00
Bombay
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Gundogs
Cafe Kaatje, Oss
Farewell concert Charles Aznavour
Heineken Music Hall, Amsterdam
FIDLAR
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bring Me The Horizon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Catfish and the Bottlemen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Mountain Goats
Tolhuistuin, Amsterdam
The Kilkennys - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Maserati + Go March
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles
Metropool, Hengelo
21:00
Nots + Support
Vera, Groningen
maandag 23 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Kruisboog, Tienen
19:00
Dead Lord + 77
Little Devil, Tilburg
Douwe Bob / Michael Prins
Het Zonnehuis, Amsterdam
Simple Minds
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Burgundy / The Afterveins
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Europe
Trix, Antwerpen
20:00
The Sheepdogs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Katzenjammer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bob Maclaren (NZ), Roel C. Verburg (NL), Joe Eagan (CAN) and Sandrine
Hofman, Utrecht
20:00
Gerson Main
Sugar Factory, Amsterdam
Marcus Miller
Doornroosje, Nijmegen
FIDLAR
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Kik
Schouwburg Almere, Almere
21:00
American Aquarium
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The Wave Pictures
De Zwerver, Oostende
21:30
Ultimate Painting
V11, Rotterdam
dinsdag 24 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Dok6, Panningen
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Soundos - Geboren met ervaring
Parktheater, Eindhoven
19:30
Built to Spill
Trix, Antwerpen
Simple Minds
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Katzenjammer
013, Tilburg
The Levellers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Songhoy Blues
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lianne La Havas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Steak Number Eight / Izah
Winston, Amsterdam
20:00
The Analogues
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Russell Peters
Ahoy, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg