Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Chassé Theater
Breda
00:00
Meervaart
Amsterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
P3
Purmerend
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paard
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:00
De Noviteit
Monster
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Flux
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
22:30
Vera
Groningen
18:30
Bibelot
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Vera
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Melkweg
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Mezz
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Nut Departement Makkum
Makkum
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Reggehof
Goor
zaterdag 08 februari 2020
20:30
Mónica Coronado & Manito
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
22:15
Mockin' Minstrels
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Max Meser Group
Simplon, Groningen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
23:45
Lövestad
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Lost Trax
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België]
LOLA050, Groningen
20:00
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Jurassic Park
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Markant Uden, Uden
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herb's Excellent Adventure
P3, Purmerend
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Guns 2 roses
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
Grauzone
Paard, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Geike
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:30
Footprints
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Famke Louise, Lauwtje & Friends
De Flux, Zaandam
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Boodschap, Rijen
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Drama
Rotown, Rotterdam
22:30
Downstage: Jeugdsoos Scholing
Vera, Groningen
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
Do - Mijn Kleine Huis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Deutsche Ashram / The Ghost Wolves
Vera, Groningen
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Ludens, Voorburg
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Boy & Bear
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:30
Awash
Mezz, Breda
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
20:00
Andere Koek! / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Hedon, Zwolle
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor