Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Het Depot
Leuven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Little Devil
Tilburg
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stathe
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Roma
Antwerpen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Vorst Nationaal
Brussel
013
Tilburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werft
Geel
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
013
Tilburg
dinsdag 15 november 2016
K's Choice
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
20:30
Local Natives
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mutual Benefit
Rotown, Rotterdam
20:00
Pascal Pinon
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Peaches
Het Depot, Leuven
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Fagan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Therapy? Wood and Wire
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Twenty One Pilots
Heineken Music Hall, Amsterdam
Vapors of Morphine
Paard, Den Haag
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 16 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Bos & Buurman - Noord/Zuid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dubioza Kolektiv
Nijdrop, Opwijk
20:00
Emanuel and the Fear
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Chassé Theater, Breda
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Gary Mullen & The Works One night of Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Giant Tiger Hooch
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
GoGo Penguin
De Oosterpoort, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Hidden Charms
Paradiso, Amsterdam
Iamthemorning
Hedon, Zwolle
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
20:30
Johnny Bruce Muller
De Maatschappij, Scheveningen
20:30
Joris Linssen & caramba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
K's Choice
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Max Meser
Merleyn, Nijmegen
Melanie Martinez
Paradiso, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Munnik
De Meerpaal, Dronten
19:45
Peaches
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
22:00
Rayn Bechoe
BIRD, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Roosevelt
Rotown, Rotterdam
21:00
Royal Southern Brotherhood
De Bosuil, Weert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Scenic Route to Alaska
Stathe, Utrecht
Shura
Melkweg, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Chassé Theater, Breda
20:30
Sounds of Silence: Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Human League
De Roma, Antwerpen
20:30
The Young Folk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
Thomas Rhett
Trix, Antwerpen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Twenty One Pilots
Vorst Nationaal, Brussel
Vader + Hate Eternal
013, Tilburg
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Leest, Waalwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Whipstriker
Gebr. De Nobel, Leiden
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
22:00
Animal House
Vera, Groningen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Kolk, Assen
20:30
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Black Flower
Bootstraat, Hasselt
Chance The Rapper
013, Tilburg