Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
12:30
De Roma
Antwerpen
De Speeldoos
Vught
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Nijdrop
Opwijk
Paleis 12
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Atak
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
11:30
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
Chassé Theater
Breda
20:00
De Centrale
Gent
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Dolhuis
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
Extase
Tilburg
17:45
Extase
Tilburg
Fluor
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
Het Kielzog
Hoogezand
dinsdag 08 december 2015
20:30
Cuca Roseta
De Oosterpoort, Groningen
K's Choice + support
De Oosterpoort, Groningen
Ibeyi
Melkweg, Amsterdam
The Wailers (JM)
Mezz, Breda
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Andy Frasco
Paradiso, Amsterdam
Clutch
Paradiso, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Iris Penning / Jara / Koosje Sekreve / Lady Amazone / Pieter Jouke / T
Rietveld Theater, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Balthazar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Trixie Whitley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dead Soul
Trix, Antwerpen
20:30
Jovanotti
Vorst Nationaal, Brussel
woensdag 09 december 2015
20:00
Gamma Ray
013, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Robert Forster
Amstelkerk, Amsterdam
22:00
Maarten Hogenhuis & Miguel Rodríguez (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Benjamin Herman & Robin Nolan Trio in BIRD
BIRD, Rotterdam
The Aristocrats ft. Guthrie Govan
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Wailers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jennah Bell
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
12:30
Golden Earring
De Roma, Antwerpen
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Cracker
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
Agent Fresco
Hedon, Zwolle
Charles Aznavour
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
22:00
Andy Frasco
Merleyn, Nijmegen
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
Nijdrop, Opwijk
Supertramp
Paleis 12, Brussel
20:00
The Indien
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lunatree
Paradox, Tilburg
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Pretty Things
Spirit of 66, Verviers
Florence + The Machine
Sportpaleis, Antwerpen
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Die Nerven + WOLVON
Vera, Groningen
donderdag 10 december 2015
Soilwork
013, Tilburg
20:00
A Winged Victory for The Sullen
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Di-rect
Atak, Enschede
20:00
Zuco 103
Bibelot, Dordrecht
22:00
Autumn Child in BIRD
BIRD, Rotterdam
11:30
Avishai Cohen Trio
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nathan Bell
C.C. Breughelzaal, Bree
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Philip Catherine Quartet / Steve Houben
C.C. De Kruisboog, Tienen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:00
uKanDanZ
De Centrale, Gent
20:00
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
Jacqueline Govaert
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Danny Vera
De Kleine Willem, Enschede
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:00
Mark Blomsteel
Dolhuis, Dordrecht
K's Choice
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Rae Sremmurd
Effenaar, Eindhoven
20:00
Grave / Malevolent Creation
Effenaar, Eindhoven
20:30
Grote Prijs van Nederland (halve finale hiphop)
EKKO, Utrecht
20:00
Stadswacht: Die Nerven + Wolvon
Extase, Tilburg
Extase
Extase, Tilburg
17:45
Stadswacht
Extase, Tilburg
John Coffey
Fluor, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Trixie Whitley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Pat Smith
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
The Indien
Hedon, Zwolle
Kovacs
Het Depot, Leuven
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand