Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Café de Herberg
Ommen
16:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Winston
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Herd
Bladel
Bitterzoet
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stathe
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Munttheater
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Vk*
Brussel
20:00
Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
STECK
Delft
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zondag 13 december 2015
16:00
Dalana Smith
Café de Herberg, Ommen
16:00
The Dynamite Blues Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
15:00
Gorgoroth
Baroeg, Rotterdam
maandag 14 december 2015
20:30
Peaches
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
20:30
Fresku
Paradiso, Amsterdam
19:30
Elliot Moss
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nathan Bell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
CJ Ramone
Melkweg, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fay Wildhagen
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Lou Doillon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 15 december 2015
19:00
Dayseeker (USA) / Helia (IT) / Heritage (UK)
Winston, Amsterdam
Nathan Bell
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
3J'S Acoustic Christmas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
Bløf
Paradiso, Amsterdam
HAEVN / Pat Smith / Playground Zer0
Paradiso, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tommy Tiernan
Meervaart, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anúna
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
Willis Earl Beal
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 16 december 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Judas Priest
Vorst Nationaal, Brussel
The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
Regina Albrink
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Tenors
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jacqueline Govaert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Petter Carlsen
Stathe, Utrecht
20:00
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arch Enemy / Nightwish
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Guilty Simpson / Phat Kat / Supa MC
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Liv Kristine
P60, Amstelveen
19:30
Great Mountain Fire / Protection Patrol Pinkerton
Nijdrop, Opwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Helden van de top 2000
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Knol - Lost & Found
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:15
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Janne Schra + support
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anúna
De Doelen, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Uhgah? Wugah!
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Maxi Jazz & The E-Type Boys
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
XYZ Quintet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
The Doors Alive
013, Tilburg
donderdag 17 december 2015
20:30
Alex Calder, (Mac de Marco)
WORM, Rotterdam
20:30
Haydon + Vital Element
Volta, Amsterdam
Kadavar
Vk*, Brussel
20:00
The Doors Alive
Victorie, Alkmaar
Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
Blind Guardian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Danny Vera
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Jalane Music Funk and Hip-Hop session
STECK, Delft
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen