Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
21:00
EMG Faktors
Groningen
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
PopEi
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Chassé Theater
Breda
14:00
Huize Vredenburg
Westervoort
19:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
21:00
P3
Purmerend
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:30
Camping Roodehaan
Warfhuizen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Baroeg
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:00
The Thalia Lounge
Rotterdam
14:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Mezz
Breda
20:00
Remonstrantse Kerk
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Café de Herberg
Ommen
Mezz
Breda
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
De Pul
Uden
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
15:00
Engelse Kerk
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
19:30
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zondag 13 december 2015
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Pick-a-Lily + Heug
Hostel Strowis, Utrecht
21:00
Starmen
EMG Faktors, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sinatra 100: A Man And His Music
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sebastiaan Benjamin
PopEi, Eindhoven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
Regina Albrink
Chassé Theater, Breda
14:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Huize Vredenburg, Westervoort
19:30
NPO Radio 6 Soul & Jazz presents: Gare du Nord
Patronaat, Haarlem
15:00
Nol Havens en Ferdi Lancee - Suzanne voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Noa
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Nathan Bell
Tolhuistuin, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:15
Mew
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Max Meser
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
P3, Purmerend
La Pegatina
Effenaar, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Joris Roelofs Quartet
Theater Dakota, Den Haag
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:30
Jennah Bell
Camping Roodehaan, Warfhuizen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Heartless Bastards
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen en The Painkillers
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Gorgoroth
Baroeg, Rotterdam
Fay Wildhagen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Faithless
Ziggo Dome, Amsterdam
Eva de Roovere
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Elvis Sergo
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
14:00
Eci Kerstconcert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:00
Diva Mayday / Erik Mesie / Linda Wagenmakers / Martijn Koning / Martin
The Thalia Lounge, Rotterdam
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:30
Dez Mona
EKKO, Utrecht
dEUS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
December Tapes
Mezz, Breda
20:00
David Visser / Fan Zhenxuan / Kimball Huigens / Mylou Mazali / Pascal
Remonstrantse Kerk, Groningen
20:00
DASH! vs. Pauni Trio
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Dalana Smith
Café de Herberg, Ommen
Concert Fay Wildhagen afgelast
Mezz, Breda
15:00
Bigband Blast! / Hans van Oosterhout / Nils van Haften / Rob van Bavel
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
De Pul, Uden
16:15
Bear Run
Gigant, Apeldoorn
13:30
Bas Verheijden / The Atlantic Trio
Figi Theater, Zeist
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
15:00
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
17:00
Backtobasix
Taverne, Bergen
20:00
Anúna
Theater De Muzeval, Emmen
19:30
Annemarie Oster / Liesbeth List
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
20:00
Amatorski (B) + Sväva
Patronaat, Haarlem
20:30
AlascA
Paradiso, Amsterdam
14:30
3J'S Acoustic Christmas
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 14 december 2015
20:30
Peaches
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Nathan Bell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lou Doillon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Fresku
Paradiso, Amsterdam
Fay Wildhagen
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Elliot Moss
Paradiso, Amsterdam
19:30
CJ Ramone
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 15 december 2015
Willis Earl Beal
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tommy Tiernan
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
Nathan Bell
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
HAEVN / Pat Smith / Playground Zer0
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dayseeker (USA) / Helia (IT) / Heritage (UK)
Winston, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Anúna
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
3J'S Acoustic Christmas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 16 december 2015
22:00
XYZ Quintet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Uhgah? Wugah!
Burgerweeshuis, Deventer
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Tim Knol - Lost & Found
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Tenors
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Doors Alive
013, Tilburg
The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam