Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Idea
Soest
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Volta
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
PopEi
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
RASA
Utrecht
20:00
Amsterdam Roest
Amsterdam
C.C. Den Horinck
Asse
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Spil
Roeselare
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stathe
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:30
Hofman
Utrecht
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Roepaen
Ottersum
De Weijer
Boxmeer
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Hal 25
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Volta
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Kargadoor
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
De Pul
Uden
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
So What!
Gouda
Mezz
Breda
Theater De Tuin
Leusden
013
Tilburg
donderdag 24 november 2016
21:00
Toots Thielemans Tribute - o.l.v. Tim 'Harmony' Welvaars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:15
Tribute to Freddie Mercury Symphonic Echoes of Queen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
UB40
Doornroosje, Nijmegen
Van Dik Hout
Diligentia, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wolfmother
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Woodie Smalls
BIRD, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
vrijdag 25 november 2016
22:00
10 o'Clock Heroes
PopEi, Eindhoven
21:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:30
Adam & The Relevants
Patronaat, Haarlem
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Amsterdam Roest, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Alex Vargas
Doornroosje, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Statenzaal, Zwolle
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
ATLAS Theater, Emmen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Anton Goudsmit / Benjamin Herman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
20:30
Audio Adam + Eleonor Coco
Simplon, Groningen
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bart Wirtz
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
BASECAMP
Altstadt, Eindhoven
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
20:30
Bazart
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Ben Weaver
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
23:00
Benji B
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
21:00
Bon Scotch
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
Call It Off / The Press and the President
Paard, Den Haag
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Crooked Brothers
Theater in de Steeg, Den Haag
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
20:30
Daredevils
Victorie, Alkmaar
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
Delain
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Dez Mona
N9, Eeklo
20:15
Discover Berget Lewis
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
20:30
Douwe Bob
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:15
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Kid Harlequin
So What!, Gouda
King of the World
Mezz, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Kraantje Pappie
013, Tilburg