Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
STECK
Delft
21:30
Café Briljant
Haarlem
22:00
Fluor
Amersfoort
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
So What!
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
De Meester
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Amer
Amen
TivoliVredenburg
Utrecht
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Patronaat
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
LantarenVenster
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
P3
Purmerend
donderdag 17 december 2015
20:30
Bazart presents i.s.m. Jan Borchers: Drone Valley
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:45
Liptease XL
Bibelot, Dordrecht
21:00
How to throw a Christmas party
Corneel, Lelystad
La Pegatina
Hedon, Zwolle
21:00
My Baby
Metropool, Hengelo
21:00
Strohm presents: Polynation
Hedon, Zwolle
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
21:00
Hiphop Café X SKVR Fanatics
Grounds, Rotterdam
21:00
Jalane Music Funk and Hip-Hop session
STECK, Delft
21:30
Petter Carlsen
Café Briljant, Haarlem
22:00
Sunday Sun
Fluor, Amersfoort
vrijdag 18 december 2015
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
Petter Carlsen
So What!, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Agnietenhof, Tiel
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Kom, Nieuwegein
Regina Albrink
Theater de Speeldoos, Baarn
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Arch Enemy
Iduna, Drachten
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mark Foggo's Skasters + Skandaal!
Willemeen, Arnhem
19:30
Serious Request @ Volt
Poppodium Volt, Sittard
19:30
GirlsLoveDJs / Henriques Ventura
De Meester, Almere
20:00
Joost Zweegers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Almere, Almere
Jacco Gardner
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
How to throw a Christmas party
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stevie Ann
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
La Pegatina
Paard, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Moir
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
Simply Red
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Legendsofmusic: MILES! feat. Michael Varekamp & Eline Gemerts
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Tenors
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Brutal Obscenity Fest: Brutal Obscenity, Silenxce, Rise Above (ft. mem
Patronaat, Haarlem
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Patronaat, Haarlem
20:00
Zuco 103
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Matt Bianco / New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
Dotan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maiden United
De Pul, Uden
20:00
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:00
Canshaker Pi / Gosto / Klangstof / Taymir / The Benelux
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
countdowncafé
Vorstin, Hilversum
20:00
Tremonti
Trix, Antwerpen
20:00
Dool
dB's, Utrecht
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Maison Du Malheur + Tiny Legs Tim + Boogie Chillers
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fresku
Gebr. De Nobel, Leiden
Trijntje Oosterhuis
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
Urbanus & De Fanfaar
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Eva de Roovere
De Oosterpoort, Groningen
Bewilder / Douglas Firs
EKKO, Utrecht
20:30
The Toasters
De Pul, Uden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kenny B
013, Tilburg
20:30
Bliksem
Podium 't Beest, Goes
20:30
Abba Gold
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Nederlands Studenten Jazz Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sarah-Jane in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
20:45
Mister and Mississippi
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Symfo Classics
Vorstin, Hilversum
John Coffey + support
Vera, Groningen
21:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Cosmic Carnival @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Quireboys + The Gloria Story
P3, Purmerend