Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
17:00
Willemeen
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
OT301
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:00
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. De Klameare
Workum
21:00
Het Debuut
Westerlo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Piek
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Grenswerk
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
RASA
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
De Kargadoor
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
A9 studios
Uitgeest
19:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
donderdag 24 november 2016
20:15
Edwin Evers Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
The Moorings
Duycker, Hoofddorp
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Jasper Slaghuis
Metropool, Hengelo
20:30
King of the World
Nieuwe Nor, Heerlen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Archive
Patronaat, Haarlem
20:00
The Vacant Lots
Patronaat, Haarlem
20:00
Big One
Patronaat, Haarlem
21:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Vera, Groningen
21:00
Kid Harlequin
Simplon, Groningen
Electric Eel Shock + support
Simplon, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Kik
Jan van Besouw, Goirle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
NOISIA - 'OUTER EDGES'
Effenaar, Eindhoven
20:00
FREDDIE FOREVER MET O.A. DUTCH QUEEN TRIBUTE
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
Van Dik Hout
Diligentia, Den Haag
20:00
Eefje De Visser
Paard, Den Haag
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Crooked Brothers
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Lucky Chops
Mezz, Breda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Kilkennys
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
17:00
Sirenia / Tyr / Unleash the Archers / Xaon / Relicseed
Willemeen, Arnhem
B-Real
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
23:30
Current Skies
Melkweg, Amsterdam
22:00
Psychic Ills
Paradiso, Amsterdam
21:00
Toots Thielemans Tribute - o.l.v. Tim 'Harmony' Welvaars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
The Lemon Twigs
OT301, Amsterdam
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eden
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paisley (de) / Felidae / A Rare Miss
Winston, Amsterdam
The Veils
Melkweg, Amsterdam
18:00
Echo Movis
Concerto, Amsterdam
Living Colour
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fernando Lameirinhas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Being as an Ocean / Burning Down Alaska / Capsize / Casey
P60, Amstelveen
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:00
Niels Geusebroek
Victorie, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Max Meser + Electric Company | 24-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 november 2016
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
21:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Statenzaal, Zwolle
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
Queen tribute by Vipers
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
21:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Woodie Smalls
Grenswerk, Venlo
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Symfo Classics
A9 studios, Uitgeest
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam