Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Simplon
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Flux
Zaandam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Hilton Amsterdam
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cayen
Enkhuizen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Little Devil
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dynamo
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
013
Tilburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Duycker
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
Mezz
Breda
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:45
Melkweg
Amsterdam
De Skâns
Gorredijk
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
EKKO
Utrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
YAP
Leopoldsburg
19:00
Atak
Enschede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:00
Mezz
Breda
19:00
Estrado
Harderwijk
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
21:30
Manifesto
Hoorn
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
WTC Expo
Leeuwarden
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Witte Theater
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kulturhus Holten
Holten
Goudse Schouwburg
Gouda
Fluor
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Druten
Druten
13:00
Zaalverhuur 7 - kerkzaal
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
De Kroeg
Arnhem
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Corneel
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
Ex-Voto
Voorhout
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Sojo
Leuven
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
19:00
PopEi
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 26 november 2016
Bazart
Simplon, Groningen
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
20:15
Big One
Markant Uden, Uden
20:00
BigBird
Vorstin, Hilversum
20:00
Birth of Joy / Dialogue / Hooked
Den Diek, Lichtenvoorde
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Boyzlife
Hilton Amsterdam, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Zaantheater, Zaandam
20:30
Chimera CD-Presentatie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
CUT_
Rotown, Rotterdam
20:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis
Dynamo, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
Danny Vera
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
De Dijk
013, Tilburg
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Def P
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Discover Berget Lewis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Donnerwetter
Mezz, Breda
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
20:00
Douwe Bob
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
EIVØR
Paradiso, Amsterdam
20:00
Electric Eel Shock
Gebr. De Nobel, Leiden
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Falco Benz
EKKO, Utrecht
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
Fleddy Melculy
YAP, Leopoldsburg
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
George McCrae
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Goose
TivoliVredenburg, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda
19:00
Hillsphere / Mistral / Xeno
Estrado, Harderwijk
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band
Klaver 4 Live, Brunssum
21:30
INHUME
Manifesto, Hoorn
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit
WTC Expo, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Goudse Schouwburg, Gouda
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
13:00
Klezmajeur
Zaalverhuur 7 - kerkzaal, Utrecht
20:00
Kraantje Pappie
Metropool, Hengelo
20:00
LABtrio
LantarenVenster, Rotterdam
Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Legends of Rock Tributes
Metropool, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
LOS - VAST
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
20:00
Margaret Glaspy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
Paradox, Tilburg
20:00
Maria de Fátima
Kulturhus, Ruurlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Marvin Dee
Ex-Voto, Voorhout
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Monomyth
Sojo, Leuven
21:00
Moonstruck
JJ Music House, Zoetermeer
Moss
De Helling, Utrecht
19:00
Music with Strangers
PopEi, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paard, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik
Theater De Lampegiet, Veenendaal