Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Ernesto's
Sittard
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Janskerk
Utrecht
13:30
Janskerk
Utrecht
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
City Theater
Schijndel
20:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Fluor
Amersfoort
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Zalen A4 Leiderdorp
Leiderdorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Doelen
Rotterdam
22:30
Ernesto's
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
18:30
De Pul
Uden
22:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
De Bosuil
Weert
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Simplon
Groningen
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
14:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Ernesto's
Sittard
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Dominicanenklooster
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Palethe
Overpelt
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Hanenhof
Geleen
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
donderdag 24 december 2015
23:00
Mamacita! x Red Cup X-Mas
Ernesto's, Sittard
20:30
Liptease
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Kerstconcert met Cor Bakker & Louis van Dijk
Janskerk, Utrecht
13:30
Kerstconcert met Cor Bakker & Louis van Dijk
Janskerk, Utrecht
vrijdag 25 december 2015
15:00
The Tenors
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Christmas Special: Frank McComb Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mebel Matiz
Paradiso, Amsterdam
14:30
Kerst bij Ellen
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Liptease
City Theater, Schijndel
20:00
Jingle Bell Hell: The Covering + White Goat
Little Devil, Tilburg
zaterdag 26 december 2015
17:00
Nobody's Home
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Memphis Maniacs
Fluor, Amersfoort
21:00
Christmas Special: Frank McComb Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme / Magpie Band & String Quartet
DeLaMar, Amsterdam
Urban Elite
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Vibrant 'X-Mas After': Nachtbraker
Patronaat, Haarlem
20:00
Queen Forever
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nitin Mukesh Live in Concert
Zalen A4 Leiderdorp, Leiderdorp
23:00
House CLassix
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:00
Off Course 0475
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jan Mulder / The Amsterdam Festival Orchestra
De Doelen, Rotterdam
22:30
120 BPM Christmas Jam
Ernesto's, Sittard
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kots Op Kerst: Kapitein Kontsnor + Misophonia + ...
Little Devil, Tilburg
18:30
Herrie Uit Nazareth!
De Pul, Uden
22:00
Radio Grenswerk
Grenswerk, Venlo
21:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
19:30
Vette Knepper!
De Bosuil, Weert
zondag 27 december 2015
17:00
Backtobasix
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Acoustic Mix
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
23:00
Singlefeestje
Melkweg, Amsterdam
21:00
Peter Beets / Ruben Hein
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
16:30
Electric Company / Märel Bijveld
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Ellen ten Damme / Magpie Band & String Quartet
DeLaMar, Amsterdam
13:30
Peter Beets / Ruben Hein
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Fandango
Taverne, Bergen
16:30
Between the Jars
Mezz, Breda
18:00
Geneviève Laloy
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Indien
Paard, Den Haag
20:00
Urbanus & De Fanfaar
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ben Caplan and The Casual Smokers
Simplon, Groningen
20:00
Andy Frasco & The U.N.
The BOX, Hilvarenbeek
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
DJ Andre Dadi / DJ Ron Wood / Omar Ka / PaPa GoNi / Sinas / Zebra Zulu
Grounds, Rotterdam
15:00
All For Nothing / Faith Ends Here / Fit For The Bleeding / From The He
Baroeg, Rotterdam
18:00
Mo'Jones Big Band: End Of The Year Blow-Out
Ernesto's, Sittard
17:00
kid lazy band
De Fles, Spijkenisse
20:00
Best Of Foo
De Pul, Uden
BZB / Kees van Hondt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Stream of Passion
De Helling, Utrecht
We Vieren Het Toch
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Woody&Cat + Oliver Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Charl Delemarre / Iris Penning
Grenswerk, Venlo
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
16:00
Fossen & Struijk Band
Zaal Thijssen, Vlierden
16:00
The Hillbilly Moonshiner’s XXL show
De Bosuil, Weert
20:30
Symfo Classics - The Best of Symphonic Rock
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hedon presents: De Geweldigheid / De Kouwe Makkers / Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
maandag 28 december 2015
21:30
Ballongezelschap
Paradiso, Amsterdam
21:00
Frank McComb Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
20:00
The 40UP BIG Bang Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
'Dancing with Wolves in the Snow' ft. Rick Nolov Band & guests
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Marouane Hajji
Grounds, Rotterdam
20:15
Top 2000 Live Band - REVOLUTION
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
19:30
The Messiah – G.F. Händel
Dominicanenklooster, Zwolle
dinsdag 29 december 2015
Yuri Honing
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
Navarone
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Palethe, Overpelt
20:30
The Kik - Met de deur in huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
woensdag 30 december 2015
21:30
Anton Goudsmit / Gerben Klein Willink / Jerome Hol / Marc Schenk / Pau
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Archie Shepp Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Rebelfest
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
20:00
Tina Turner Tribute
Hanenhof, Geleen
20:30
UiTEiNDEN
Grand Theatre, Groningen
20:30
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Van Dik Hout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jaya The Cat
De Helling, Utrecht