Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Café the Crown
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Azotod
De Meern
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Musis
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Schalm
Veldhoven
Hofman
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
t Uivernest
Hank
21:00
De Gym
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Mezz
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
21:00
Spirit of 66
Verviers
23:00
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
De Pul
Uden
22:00
013
Tilburg
woensdag 13 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
20:30
Draaimolen presents: Henrik Schwarz Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
22:00
Gowther (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Pleasure Beach
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dubioza Kolektiv
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sven Ratzke - STARMAN
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for
Café the Crown, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Nadia Struiwigh / Ringo live / Skønk / Stefan Vincent
Azotod, De Meern
Tim Knol - Lost & Found
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Milow
Musis, Arnhem
20:15
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Concertgebouw, Amsterdam
Black Honey / FEWS
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Slagerij van Kampen - LIP/STICK
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 14 januari 2016
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Wedstrijd voor Stukafest 2016
Hofman, Utrecht
20:30
Dreamers Circus
RASA, Utrecht
20:30
Canshaker Pi / Hooton Tennis Club / Oscar
EKKO, Utrecht
20:15
Locrian / The Black Heart Rebellion
De Helling, Utrecht
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders - Breder dan klassiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
22:00
Sara Hartman
Merleyn, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Mad Professor meets Channel One Sound System
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Terra Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Julian Sas Band
t Uivernest, Hank
21:00
Zadelpijn
De Gym, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Vonder & Bloom
Cultura, Ede
20:30
One Eyed Wizard en Old Man's Riot
Paard, Den Haag
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Hans Teeuwen & The Painkillers - Popstukken
Mezz, Breda
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Erik & The Worldly Savages
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matt Dusk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mindloss + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
20:30
We Are The City
Sugar Factory, Amsterdam
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Zita Swoon Group
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:00
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane
Victorie, Alkmaar
21:00
A Mote Of Dust
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Dance with Dragons / Derivation
Nederland Drie, Wateringen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
21:00
Froidebise présente Coldkiss
Spirit of 66, Verviers
23:00
Bonte Avond
De Helling, Utrecht
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Banane Metalik / Peter Pan Speedrock
dB's, Utrecht
20:00
Volendam in Concert (volledig orkest) - 3Js & Jan Smit
A9 studios, Uitgeest
20:00
Bliksem & Death Alley
De Pul, Uden
22:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg