Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stichting Cultuurpodium Den Dolder
Den Dolder
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Spirit of 66
Verviers
So What!
Gouda
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Pauluskerk
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nederland Drie
Wateringen
22:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
23:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lux
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kroeg Van Klaas
Groningen
21:00
Korzo
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Speeldoos
Vught
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
23:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
A9 studios
Uitgeest
22:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
WSC Skatepark
's-Hertogenbosch
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
14:30
WEX
Marche-en-Famenne
20:30
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
16:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 15 januari 2016
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Matt Dusk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorine Wiersma
Stichting Cultuurpodium Den Dolder, Den Dolder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Froidebise présente Coldkiss
Spirit of 66, Verviers
Gerson Main
So What!, Gouda
Tango Extremo
Singer Theater, Laren
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Milow - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Jungle By Night
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Undercoversessie Toto
Roepaen, Ottersum
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Astersonic: Black Honey + De Underjordiske + Núria Graham
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
CHVE / Scott Kelly
Pauluskerk, Tilburg
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Rod Picott
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jason Isbell
Paradiso, Amsterdam
21:00
MIRAGE - Fleetwood Mac Tribute Band
P60, Amstelveen
21:00
Cacatory + Deamension en Harvest of Kairos
P3, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eefje De Visser
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Dance with Dragons / Derivation
Nederland Drie, Wateringen
22:00
Alcuna Wilds / Avtovaz / Cymbaline
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
Gianmaria Testa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Musis, Arnhem
Reservoir Dogs Band
Mezz, Breda
21:00
The Fifth Alliance + IZAH
Mezz, Breda
23:00
T.Raumschmiere
Metropool, Hengelo
23:00
Carlos Valdes
Merleyn, Nijmegen
21:00
David Berkeley + Remco Jacobs
Luxor Live, Arnhem
Bo Saris
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lieve Bertha
Lux, Nijmegen
19:00
Ritual Black Fest: Verbum Verus + Infinity + Grift + Gestalte
Little Devil, Tilburg
20:30
Metropole Orkest met Ben van Gelder & Reinier Baas
LantarenVenster, Rotterdam
Canshaker Pi
Kroeg Van Klaas, Groningen
21:00
Route d'Afrique
Korzo, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Dubioza Kolektiv
Grounds, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Distillator / Hilton Dive / Icon / Your Highness
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
De Nachtapotheek: Dazzled Sticks
Fluor, Amersfoort
Oscar & The Wolf
Effenaar, Eindhoven
20:00
Joris Linssen & Caramba - Stroom
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Musest & reEditors
Duycker, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:00
Bliksem & Death Alley
De Pul, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
23:00
Bonte Avond
De Helling, Utrecht
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
De Doelen, Rotterdam
21:00
Dead High Wire / DJ Width / The Mary Hart Attack
De Avenue, Breda
20:00
Banane Metalik / Peter Pan Speedrock
dB's, Utrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
The Future's Dust
Cul de Sac, Tilburg
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Klezmagic / Nyun Pransun / Roman Oro / Tombaz
Club Antre, Amsterdam
20:30
New Madrid
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stef Bos
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
D-Double / SBMG
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Captain
Bluescafe, Apeldoorn
19:30
Keep on rockin in a free world
Bibelot, Dordrecht
19:30
Oplaadpop
Bibelot, Dordrecht
20:00
Iris Penning / Stoomboot
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Oerknal! Damask
Amstelkerk, Amsterdam
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:00
Arno
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Agnietenhof, Tiel
20:00
Volendam in Concert (volledig orkest) - 3Js & Jan Smit
A9 studios, Uitgeest
22:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
zaterdag 16 januari 2016
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Afscheidsshow Razorblade
WSC Skatepark, 's-Hertogenbosch
20:00
Frank Michaël
WEX, Marche-en-Famenne
14:30
Age Tendre, les 10 Ans
WEX, Marche-en-Famenne
20:30
Metropole Orkest met Reinier Baas & Ben van Gelder
Westergastheater, Amsterdam
20:30
the obsCURE
Victorie, Alkmaar
16:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie presenteert: Habiba
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:15
Matt Dusk
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lieve Bertha
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Theater Aan de Slinger, Houten