Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
Café the Crown
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
t Uivernest
Hank
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
RASA
Utrecht
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Junushoff Theater
Wageningen
Hofman
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Gym
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Victorie
Alkmaar
11:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stichting Cultuurpodium Den Dolder
Den Dolder
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Spirit of 66
Verviers
So What!
Gouda
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Roepaen
Ottersum
woensdag 13 januari 2016
20:00
Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Slagerij van Kampen - LIP/STICK
Flint, Amersfoort
20:15
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sven Ratzke - STARMAN
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for
Café the Crown, Groningen
22:00
Gowther (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
21:00
Nadia Struiwigh / Ringo live / Skønk / Stefan Vincent
Azotod, De Meern
donderdag 14 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
21:00
A Mote Of Dust
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Mindloss + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane
Victorie, Alkmaar
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Julian Sas Band
t Uivernest, Hank
20:30
We Are The City
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders - Breder dan klassiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Dreamers Circus
RASA, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
One Eyed Wizard en Old Man's Riot
Paard, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Mad Professor meets Channel One Sound System
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Hans Teeuwen & The Painkillers - Popstukken
Mezz, Breda
22:00
Sara Hartman
Merleyn, Nijmegen
19:30
Zita Swoon Group
Melkweg, Amsterdam
21:00
Erik & The Worldly Savages
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matt Dusk
Luxor Live, Arnhem
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Wedstrijd voor Stukafest 2016
Hofman, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Terra Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:30
Canshaker Pi / Hooton Tennis Club / Oscar
EKKO, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Locrian / The Black Heart Rebellion
De Helling, Utrecht
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Zadelpijn
De Gym, Groningen
20:15
Vonder & Bloom
Cultura, Ede
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
vrijdag 15 januari 2016
20:00
Alain Souchon & Laurent Voulzy
WEX, Marche-en-Famenne
20:30
Bertolf / BloYaTop / Kiki Kettler / The Juke Joints
Vorstin, Hilversum
20:00
Metal Meeting Alkmaar
Victorie, Alkmaar
11:30
Jagersonic!
Vera, Groningen
20:00
Knausgard & Corton’s Lonely Hearts Club
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Matt Dusk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorine Wiersma
Stichting Cultuurpodium Den Dolder, Den Dolder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Froidebise présente Coldkiss
Spirit of 66, Verviers
Gerson Main
So What!, Gouda
Tango Extremo
Singer Theater, Laren
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Milow - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Jungle By Night
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Undercoversessie Toto
Roepaen, Ottersum