Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
P3
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Théâtre 140
Schaarbeek
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Munttheater
Weert
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Edam
20:30
30CC/Schouwburg
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Het Depot
Leuven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Musis
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Kielzog
Hoogezand
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
zondag 17 januari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Spant!, Bussum
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Jazz International Rotterdam presents: LAMA trio & Joachim Badenhorst
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Jimmy Whispers
WORM, Rotterdam
20:30
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
BKO Quintet
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Down Under
P3, Purmerend
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
K's Choice
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:30
Top 24 Aller Tijden door The Paradiso Orchestra & 24Classics
Paradiso, Amsterdam
21:00
KA MA Quartet / Nippy Noya
Stella by Starlight, Arnhem
dinsdag 19 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matt Dusk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lieve Bertha
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christopher Paul Stelling
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jee Kast - 'Dicht Wegens Drukte'
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Golflengte
Cinetol, Amsterdam
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Stef Bos - Hotelgasten XL
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Agnès Jaoui
Théâtre 140, Schaarbeek
woensdag 20 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Stef Bos
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Walhalla, Rotterdam
Sven Ratzke - STARMAN
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Knol - Lost & Found
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matt Dusk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stef Bos
Munttheater, Weert
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sass Jordan
Paard, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Will And The People
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nederlands Kamerkoor o.l.v. Hartmut Haenchen
Musis, Arnhem
20:30
Amatis Piano Trio - Dutch Classical Talent
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Teen Daze
Rotown, Rotterdam
20:30
Rod Picott
De Harmonie, Edam
20:30
Berlaen / Guido Belcanto / Iris Penning / Mandolinman / Stoomboot / Th
30CC/Schouwburg, Leuven
21:00
Hidden Charms
Hedon, Zwolle
Christopher Paul Stelling
Merleyn, Nijmegen
22:00
Cheatahs
Vera, Groningen
22:00
Edgar van Asselt Trio: Out of the Box Project (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
22:15
Henry Rollins - Charmingly Obstinate European Tour
Het Depot, Leuven
donderdag 21 januari 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Walhalla, Rotterdam
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Matt Dusk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Ming's Pretty Heroes
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stef Bos
Schouwburg Lochem, Lochem