Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
17:00
Go Planet
Enschede
Go Planet
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:15
Cultura
Ede
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
12:00
Rietveld Theater
Delft
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Vorst Nationaal
Brussel
23:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
22:00
Asgard
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
15:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
Rotown
Rotterdam
14:00
V11
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:00
Theater de Beun
Heiloo
zaterdag 30 januari 2016
22:00
Planet Rose: Premiere PR Documentary + mystery guest
Doornroosje, Nijmegen
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
Joséphine Baker : Paris mon amour!
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Cendrillon
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh
Den Diek, Lichtenvoorde
Illusionless
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Squonk -Squonk plays Genesis
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Tango Extremo
De Schattelijn, Geertruidenberg
17:00
K3
Go Planet, Enschede
K3
Go Planet, Enschede
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Convoy + Edison Effect
Altstadt, Eindhoven
21:00
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
together PANGEA
Effenaar, Eindhoven
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Cultura, Ede
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
20:30
Fluister: Bruno Sanfilippo (ARG) + Bruno Bavota (IT)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Herman Brock Jr.
Bibelot, Dordrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco
Rietveld Theater, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Deaf Charley / The Barbeardians
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tame Impala
Vorst Nationaal, Brussel
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
22:00
FIYAH met When The Shits The Fan, The Admiral, Franklin
Asgard, Beverwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
20:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
JP & The Seeger Session Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Covenant vs SpaceCadet
Winston, Amsterdam
20:00
Moon Moon Moon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Barking Bruce
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
16:00
Eefje De Visser
Concerto, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Cool Quest
De Meester, Almere
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
De Bloes Broers
Café de Pilaren, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 31 januari 2016
19:30
De Nieuwe Stempel / Red Beard Funk Circus / View for a Day
Hedon, Zwolle
15:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
16:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Zaal Thijssen, Vlierden
20:30
Anne Soldaat
EKKO, Utrecht
Patty Griffin
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Amado + ... And Then Some
Hostel Strowis, Utrecht
19:00
Hard Skin (UK)
Little Devil, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Sebastian Plano & String Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:30
The Cavern
cafe de twee wezen, Sassenheim
together PANGEA
Rotown, Rotterdam
14:00
Saskia Josy
V11, Rotterdam
Ming's Pretty Heroes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
Éva Szalai speelt pianomuziek om lekker bij weg te dromen
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:30
Echo & The Bunnymen
Muziekgieterij, Maastricht
18:30
Jeanne au bûcher
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Le peuple des silencieux
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
My Blue Van
Cacaofabriek, Helmond
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater de Beun, Heiloo