Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Go Planet
Enschede
Go Planet
Enschede
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
21:00
N9
Eeklo
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
12:00
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Victorie
Alkmaar
Vorst Nationaal
Brussel
Werftheater
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:30
Café Buckshot
Groningen
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
15:00
Chassé Theater
Breda
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
17:00
Flapcan
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Go Planet
Enschede
11:00
Go Planet
Enschede
19:30
Hedon
Zwolle
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
zaterdag 30 januari 2016
Illusionless
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
K3
Go Planet, Enschede
K3
Go Planet, Enschede
20:00
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
Broederliefde / SBMG
Hedon, Zwolle
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco
Rietveld Theater, Delft
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Dez Mona
Rotown, Rotterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Cuba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Danny Vera
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
20:00
Moon Moon Moon
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:00
Barking Bruce
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater Carrousel, Ommen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stef Bos
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
JP & The Seeger Session Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Squonk -Squonk plays Genesis
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
Suede
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Maison Du Malheur
V11, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
Tame Impala
Vorst Nationaal, Brussel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
21:00
The Covenant vs SpaceCadet
Winston, Amsterdam
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 31 januari 2016
Cancer Bats
Bibelot, Dordrecht
Joseph & Maia / Kelvin Jones
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Gypsy Philharmonic Orchestra
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
16:00
My Blue Van
Cacaofabriek, Helmond
16:30
Anthony's Putsch
Café Buckshot, Groningen
16:30
The Cavern
cafe de twee wezen, Sassenheim
18:00
The Grit
Café ‘t Spektakel, Asten
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
14:00
Éva Szalai speelt pianomuziek om lekker bij weg te dromen
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
De Oosterpoort, Groningen
The Tallest Man on Earth
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Anne Soldaat
EKKO, Utrecht
18:30
Jeanne au bûcher
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Le peuple des silencieux
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
17:00
Damp
Flapcan, Haarlem
16:15
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
14:00
K3
Go Planet, Enschede
11:00
K3
Go Planet, Enschede
19:30
De Nieuwe Stempel / Red Beard Funk Circus / View for a Day
Hedon, Zwolle
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Amado + ... And Then Some
Hostel Strowis, Utrecht