Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Le Forum
Liège
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lokaal Vredebreuk
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Box Studio's
Katwijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Willemeen
Arnhem
Winston
Amsterdam
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
17:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Stroud
Putten
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
dB's
Utrecht
vrijdag 22 januari 2016
20:30
Vonder & Bloom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Bewilder / Indian Askin / Kuenta i Tambú
Grenswerk, Venlo
20:30
Herder / Steak Number Eight / Changnig Tides
Groene Engel, Oss
20:00
De Eerste De Beste / De Koorts / Nick en de Doorsnee
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Amber Gomaa
Hedon, Zwolle
20:00
Harry Sacksioni
Hedon, Zwolle
21:00
MakeBelieve
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sixto Rodriguez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dave
Le Forum, Liège
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
20:00
Derivation / MindShade
Lokaal Vredebreuk, Den Haag
21:00
Maison Du Malheur
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Cool Quest
Luxor Live, Arnhem
Matt Dusk
Meervaart, Amsterdam
18:00
Snarky Puppy: Family Dinner Volume Two
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gerson Main
Metropool, Hengelo
19:30
Seksendört
Metropool, Hengelo
20:00
Extince
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dazzled Sticks
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Stevie Mimmo Trio
NiXenMeer, Enschede
21:00
Fred Wesley 'Generations' North Sea Jazz Club Arrangement
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Battle of the Tribute Bands
P3, Purmerend
Sass Jordan
P60, Amstelveen
20:30
DiTCH / Stone Golem
Paard, Den Haag
Will And The People
Paradiso, Amsterdam
19:30
Markus Mann
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Stones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stef Bos
Parktheater, Eindhoven
23:00
Laidback Luke
Patronaat, Haarlem
20:00
Hidden Charms
Patronaat, Haarlem
20:00
King Of The World + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
The girl who cried wolf
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Black Heart Rebellion
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Strain
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Belgian Metal Invasion: Bliksem + Evil Invaders + Bark
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:30
Alien Ant Farm
Q-Factory, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Undercoversessie Sade
Roepaen, Ottersum
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Cheatahs
Stroomhuis, Eindhoven
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Butt Ugly / Marozia / Old Mens Riot
The Box Studio's, Katwijk
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sven Ratzke - STARMAN
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lieve Bertha
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ben Walker / Josienne Clarke
Theater in de Steeg, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Elske DeWall - Velvet Soldiers
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
William McCarthy
V11, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Captain Ortega / Nefalem
Willemeen, Arnhem
Citizen (USA) / Turnover (USA)
Winston, Amsterdam
zaterdag 23 januari 2016
20:00
Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Hidden Charms
Altstadt, Eindhoven
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
17:30
Glowsun
Baroeg, Rotterdam
Will And The People
Bibelot, Dordrecht
22:00
Farstreet
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Damnation Angels / Spheric Universe Experience / Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ogto Gadjè
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Stroud, Putten
20:30
Soulsnatchers
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Dirk Stelder Band
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Carmen Gomes
Concerto, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Cultura, Ede
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht