Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Klif
Nijmegen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De hoogte
Winsum
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brouwershuis
Vrasene
19:45
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Artishock
Soest
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
23:00
Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
The Waterhole
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:30
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
12:00
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
23:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Maison De La Culture
Tournai
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Plein
West-Graftdijk
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
vrijdag 29 januari 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
20:15
Sandra van Nieuwland
De Meerpaal, Dronten
The Pink Floyd Sound
De Meenthe, Steenwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
20:30
The Preacher Men
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bibles / Go March / The Benelux
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Luke Winslow King feat. Roberto Luti
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
In Trouble
Café de Herberg, Ommen
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Harry Sacksioni
Burgerweeshuis, Deventer
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Brouwershuis, Vrasene
19:45
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
21:00
ESKA
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Anna Rune
Bibelot, Dordrecht
19:00
Venomous Concept
Baroeg, Rotterdam
20:00
Fabiana Dammers / Jurre van der Linden / Wouter Peters
Asgard, Beverwijk
20:00
Point Quiet
Artishock, Soest
20:00
Joe Bel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 30 januari 2016
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
The Covenant vs SpaceCadet
Winston, Amsterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Tame Impala
Vorst Nationaal, Brussel
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Maison Du Malheur
V11, Rotterdam
Suede
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Squonk -Squonk plays Genesis
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
JP & The Seeger Session Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Stef Bos
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Barking Bruce
The Waterhole, Amsterdam
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Moon Moon Moon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Danny Vera
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Cuba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Angela Groothuizen - IKIGAI
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:30
Dez Mona
Rotown, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco
Rietveld Theater, Delft
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek