Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. Zundert
Zundert
21:30
Brouwershuis
Vrasene
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
EKKO
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Walhalla
Deventer
Effenaar
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Ahoy
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Artishock
Soest
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Patronaat
Haarlem
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
23:00
Patronaat
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Maison De La Culture
Tournai
C.C. Nesterlé
Nistelrode
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
De Bosuil
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Peppel
Zeist
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Posttheater
Arnhem
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Hofnar
Valkenswaard
EKKO
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
Het Plein
West-Graftdijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Go Planet
Enschede
17:00
Go Planet
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
vrijdag 29 januari 2016
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Zundert, Zundert
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Brouwershuis, Vrasene
21:00
Club 3voor12/Eindhoven: Tsar Bompa + MOOON + Op Zoek Naar Johan
Effenaar, Eindhoven
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Chali 2Na
Paradiso, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Booba
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bombitas XL
Duycker, Hoofddorp
23:00
Blackout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bibles / Go March / The Benelux
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Beyond Horizons / Wayfarer Youth
Walhalla, Deventer
Bettie Serveert / Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Bassline: Hef
Paradiso, Amsterdam
20:30
Atlas Road Crew
NiXenMeer, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Anna Rune
Bibelot, Dordrecht
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Kolk, Assen
20:00
Alex G
Paradiso, Amsterdam
21:30
Acoustic Mix
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
ACDC UK / Powerslave / Vintage Solid Rock
Oefenbunker, Landgraaf
zaterdag 30 januari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Trouble No More
Artishock, Soest
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
together PANGEA
Effenaar, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Thomas Toussaint Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
21:00
The Covenant vs SpaceCadet
Winston, Amsterdam
20:00
The Cool Quest
De Meester, Almere
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Tango Extremo
De Schattelijn, Geertruidenberg
Tame Impala
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Suede
TivoliVredenburg, Utrecht
Stef Bos
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Squonk -Squonk plays Genesis
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
16:00
Reünie The Note
Baroeg, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Podium Dukdalf presents: De Dood || Rene SG || Cold Fire
Dukdalf, Wieringerwerf
22:00
Planet Rose: Premiere PR Documentary + mystery guest
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Cuba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Moon Moon Moon
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:30
Mark Lotz & A Fula’s Call
De Peppel, Zeist
21:30
Maison Du Malheur
V11, Rotterdam
21:00
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
21:00
Leif de Leeuw Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Knalland's Birthday Bash
EKKO, Utrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
K3
Go Planet, Enschede
17:00
K3
Go Planet, Enschede
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
De Oosterpoort, Groningen
JP & The Seeger Session Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Joséphine Baker : Paris mon amour!
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège