Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
RASA
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vera
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:30
STECK
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
'T Witte Hoes
Adorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
19:45
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
De hoogte
Winsum
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Brouwershuis
Vrasene
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:30
Stathe
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
EKKO
Utrecht
17:30
Hofman
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Cul de Sac
Tilburg
woensdag 27 januari 2016
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Stef Bos
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:00
Toto
Vorst Nationaal, Brussel
19:00
The Maccabees
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 28 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:00
Her Majesty
Het Klooster, Woerden
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen / Matangi Quartet
RASA, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bombardier Muffy / Tsar Bompa / Udarnik
Extase, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jagwar Ma
Rotown, Rotterdam
20:30
ESKA in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Hiphop Café XL editie
Grounds, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
19:30
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Nijdrop, Opwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Golden Void / Holy Sons
Sojo, Leuven
20:00
Grave Pleasures / Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:00
Bird on the Wire / Flying Horseman
Paard, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Jalane Music
STECK, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
Memphis Maniacs
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Meervaart, Amsterdam
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
The Black Cult
OT301, Amsterdam
20:00
Broeder Dieleman
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry Rollins
Paradiso, Amsterdam
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera
Melkweg, Amsterdam
20:30
Davey Richmond
P60, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
vrijdag 29 januari 2016
Stef Bos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Zundert, Zundert
19:45
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Brouwershuis, Vrasene
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:00
Michael Mayer
EKKO, Utrecht
23:00
Blackout
TivoliVredenburg, Utrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
21:30
Sailing To Suez
Stathe, Utrecht
20:30
Orquesta Tipica Mala Pinta
RASA, Utrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
17:30
N.O.R.A.
Hofman, Utrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg