Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
RASA
Utrecht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Figi Theater
Zeist
22:00
EKKO
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
Concerto
Amsterdam
C.C. De Ster
Willebroek
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
23:30
WORM
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheltema Complex
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paleis 12
Brussel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
21:00
OCCII
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Maison De La Culture
Tournai
21:00
Luxor Live
Arnhem
donderdag 04 februari 2016
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Lilly Wood & The Prick
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Dubbelconcert Oratnitza & Amariszi
RASA, Utrecht
Golden Earring
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:30
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
Dazzled Sticks
Paard, Den Haag
Colin Blunstone Band
P60, Amstelveen
20:30
Air Waves
OT301, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Causes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Omar Souleyman
Melkweg, Amsterdam
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilley
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sledgehammer Nosejob
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Foals
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Exumer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
22:00
Colin Benders / T.Raumschmiere
EKKO, Utrecht
Steven Wilson
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Muze, Noordwijk
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
21:00
Mooon
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Causes
Concerto, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
21:00
OG Maco
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Roscoe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniel Norgren
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 05 februari 2016
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
23:30
Dope Boys: Met Slick, Djoevenile, Vanityball, Roger Brouwn, Yung Feuri
WORM, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Vlammende Vrijdag w. Sores (live) + DJ Jurre
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
23:00
Bixiga 70
Tolhuistuin, Amsterdam
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
Theater Zinin, Nijverdal
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
Tango Extremo
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Michael Prins
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Orgaanklap
So What!, Gouda
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lucas van Merwijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Undercoversessie Iron Maiden
Roepaen, Ottersum
20:30
Beans & Fatback
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Friese Hardcore Night: When Walls Collapse + Heartgrown + Manu Armata
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Rob Acda Award voorronde 4
Patronaat, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:30
La légende du Roi Arthur
Paleis 12, Brussel
20:00
Daniel Guichard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Cooper / David Benjamin
Paard, Den Haag
Sven Hammond: 10 year party
Paard, Den Haag
Sjako!
P3, Purmerend
Fling - A sunny day in the rain
Orpheus, Apeldoorn
21:00
WILDPLASSEN
OCCII, Amsterdam
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
20:30
Pretty Filthy Creatures
Metropool, Hengelo
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Little Simz
Melkweg, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
20:30
Michel Jonasz
Maison De La Culture, Tournai
21:00
Kroese Records Labelnight: Robin Borneman / Einfach Kurt
Luxor Live, Arnhem