Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Sneek
Sneek
15:00
Hofman
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
De Meester
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Sugar Factory
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater Posa
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Vooruit
Boechout
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
013
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Centre culturel de Seraing
Seraing
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Energiehuis
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Winston
Amsterdam
21:00
De Loods
Ridderkerk
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
STECK
Delft
21:30
De Fles
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
De Bliksem
Den Helder
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
14:00
De Amer
Amen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Café de Herberg
Ommen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Trix
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 06 februari 2016
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stef Bos
Theater Sneek, Sneek
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
19:00
Musique de Chambre à part
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
19:30
Kraftklub
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bring On The Bloodshed (album release)
Patronaat, Haarlem
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
Golden Earring
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wim Mertens Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Danny Vera
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
DJ Miss World presents: Sterk Water (live) naar de Zee Dragen, Benefie
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
De Geweldigheid / Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
De Staat
Metropool, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:00
Joshua Radin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gerson Main
Vorstin, Hilversum
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
20:00
Pleinvrees On Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Disclosure
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Protection Patrol Pinkerton
De Kreun, Kortrijk
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Dialoog, Ermelo
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sandra van Nieuwland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
The Preacher Men
Theater Posa, Lelystad
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
Theater Vooruit, Boechout
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
20:30
Julian Sas / Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:30
The B-Movie Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
New Cool Collective featuring Mark Reilly (Matt Bianco)
013, Tilburg
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
RASA, Utrecht
20:30
Les Gauff en concert acoustique
Centre culturel de Seraing, Seraing
20:30
Martin Lawrence in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Stephan Eicher
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Smalltown Nobodies XL (a tribute to rock)
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Roos Blufpand
Papenstraattheater, Zwolle
21:00
Colin Blunstone & his All Star Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Lucas Hamming
Metropool, Hengelo
21:00
Femme Vanille
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Novella
V11, Rotterdam
21:00
Bixiga 70
RASA, Utrecht
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
21:00
The Artificial
Bibelot, Dordrecht
Komatsu + Nuclear devastation + Fire Walk With Us
Winston, Amsterdam
21:00
Hef + Sevn Alias
De Loods, Ridderkerk
21:00
Shoulders of Giants
Taverne, Bergen
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
21:30
Ground Control
STECK, Delft
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Bluesparty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Brutal Mindz / Misfit–UK / Mr. Leathers
De Bliksem, Den Helder
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 07 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
16:00
55 Blues club!
Café de Herberg, Ommen
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
18:00
Behemoth
Trix, Antwerpen
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam