Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Simplon
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Waagschaal
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
WORM
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Cafe de Pompe
Goes
20:15
De Helling
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Vorstin
Hilversum
Agnietenhof
Tiel
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Baroeg
Rotterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
22:00
Atak
Enschede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Posa
Lelystad
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Luxor Live
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Meester
Almere
20:30
013
Tilburg
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
Cultura
Ede
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Centre culturel de Seraing
Seraing
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Winston
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
vrijdag 05 februari 2016
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
20:00
Gare Du Nord
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Friese Hardcore Night: When Walls Collapse + Heartgrown + Manu Armata
Podium Asteriks, Leeuwarden
Fresku
Luxor Live, Arnhem
21:00
Frank Blueka
De Waagschaal, Deventer
Fling - A sunny day in the rain
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
Dope Boys: Met Slick, Djoevenile, Vanityball, Roger Brouwn, Yung Feuri
WORM, Rotterdam
Disclosure
Heineken Music Hall, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
De Broodroosters
Cafe de Pompe, Goes
20:15
Dazzled Sticks
De Helling, Utrecht
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Daniel Guichard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cooper / David Benjamin
Paard, Den Haag
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
Circle Percussion - Bang! That Drum
Agnietenhof, Tiel
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Bloodsphere / Cthuluminati / Laid To Waste / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
23:00
Bixiga 70
Tolhuistuin, Amsterdam
Bewilder
Fluor, Amersfoort
20:30
Beans & Fatback
Poppodium Apollo, Emmen
22:00
Basic Grooves DJ's
Atak, Enschede
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Alternative Chinese New Year
Cinetol, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
20:15
3J'S - Tour 7
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 06 februari 2016
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
20:00
Wim Mertens Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Almere, Almere
20:15
The Preacher Men
Theater Posa, Lelystad
22:00
The Bluesparty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Artificial
Bibelot, Dordrecht
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Stephan Eicher
Rockhal, Esch zur Alzette
Stef Bos
Theater Sneek, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Smalltown Nobodies XL (a tribute to rock)
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Shoulders of Giants
Taverne, Bergen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sandra van Nieuwland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Roos Blufpand
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
De Kreun, Kortrijk
20:00
Pleinvrees On Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Novella
V11, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
20:30
New Cool Collective featuring Mark Reilly (Matt Bianco)
013, Tilburg
19:00
Musique de Chambre à part
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
Michael Prins
Cultura, Ede
19:00
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Martin Lawrence in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
Lucas Hamming
Metropool, Hengelo
20:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
20:30
Les Gauff en concert acoustique
Centre culturel de Seraing, Seraing
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Kraftklub
Melkweg, Amsterdam
Komatsu + Nuclear devastation + Fire Walk With Us
Winston, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Julian Sas / Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Joshua Radin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Winsinghhof, Roden