Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
P79
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Hedon
Zwolle
11:00
Flint
Amersfoort
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Duif
Amsterdam
Danstheater El Toro
Goes
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:45
P60
Amstelveen
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Diligentia
Den Haag
21:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Duif
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Rotown
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
maandag 26 december 2016
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rob Klerkx & the Secret
P79, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruben Hein solo
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Kots op Kerst: Neocaesar + Mutilated Judge + Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
21:30
Liptease Kerstshow
Hedon, Zwolle
11:00
Jan Mulder / The Amsterdam Festival Orchestra
Flint, Amersfoort
22:00
DRU Beats X MAS Special 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
DJ Pierre / Dj Pure
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
De Duif, Amsterdam
Rochelle
Danstheater El Toro, Goes
dinsdag 27 december 2016
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
3J'S - Tour 7
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Manifesto
Paradiso, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lemmy Lives: A Motörhead Memorial
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Popquiz Marathon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 december 2016
21:00
Concrete Meal / Room for Elephants / Scare The Bear
Winston, Amsterdam
19:30
Sadistic Intent / Dehuman
Willemeen, Arnhem
20:00
Nits
Vorstin, Hilversum
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:00
The Kik
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Mantra / PALMSY
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Peter Beets meets Humphrey Campbell - Een ode aan Nat King Cole
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Burning Down The House / Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
A Tribute To Lemmy: Snaggletoöth + support
Mezz, Breda
22:00
Jonna Fraser
Merleyn, Nijmegen
Johnny LaPorte / Bert Heerink / Gus / Hans Dulfer / Jan Akkerman / New
Melkweg, Amsterdam
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Hedon, Zwolle
20:00
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stream of Passion
De Helling, Utrecht
20:15
Her Majesty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Paul Sinha / Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 29 december 2016
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
OMG! B-Brave / TP4Y / Zomaer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Kast, Kerst met De Kast
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Patronaat, Haarlem
Weval
Paradiso, Amsterdam
20:30
Droppings / Mantis
Paard, Den Haag
20:45
Her Majesty
P60, Amstelveen
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Peter Beets meets Humphrey Campbell - Een ode aan Nat King Cole
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Broken Brass Ensemble
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
NITS
Luxor Live, Arnhem
21:30
Hofman Live: Maurice van Hoek
Hofman, Utrecht
20:30
Symfo Classics
Hedon, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Blaudzun
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sabrina Starke
De Duif, Amsterdam
21:00
Paramatman / Taxidermist
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Popunie Live presents PaPa GoNi
BIRD, Rotterdam
vrijdag 30 december 2016
20:30
The Dutch Bluegrass Revue
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Jungle By Night
TivoliVredenburg, Utrecht
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
The Kik
Theater De Veste, Delft
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater Bouwkunde, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jeans, Magic
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Bartek / Korfbal / The Hazzah / The High Weeds / Tony Clifton / BUG
Rotown, Rotterdam
Leeways
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bombay / Cocaine Piss / Concrete Knives / Eut / Jo Goes Hunting
Paradiso, Amsterdam
20:30
Clotted Cream en Valentijn Twisk
Paard, Den Haag
20:00
Jonna Fraser
Paard, Den Haag
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
System Pilot
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
CCR-Revival
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
1000 stemmen zingen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lost & Found presents: Guy J
Melkweg, Amsterdam
21:00
Disquiet
Little Devil, Tilburg