Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkgebouw
Rijssen
21:30
Bar American
Middelburg
Iduna
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Reimerswaal
Rilland
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
So What!
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam
ACU
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
N9
Eeklo
20:15
Hof in Salland
Raalte
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
Corneel
Lelystad
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Atak
Enschede
21:30
V11
Rotterdam
De Zwarte Ruiter
Den Haag
19:30
013
Tilburg
23:00
013
Tilburg
Theater De Muzeval
Emmen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Plock
Volkel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Grenswerk
Venlo
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Factory010
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:30
Vera
Groningen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Fluor
Amersfoort
22:30
STECK
Delft
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
vrijdag 12 februari 2016
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Bar American, Middelburg
Colin Blunstone Band
Iduna, Drachten
20:00
Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
Chris Chameleon - Drie Vriende
Podium Reimerswaal, Rilland
23:30
Brutuzz / Elf Kid / Gomes / GRIMEYARD / Mudde / P Money
Melkweg, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Lievekamp, Oss
Bo Saris
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blitzen Trapper
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Bazzookas
So What!, Gouda
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
Avtovaz / Cymbaline / SATER.
ACU, Utrecht
20:30
Autobahn
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Anderson .Paak / The Free Nationals
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
21:00
Amber Gomaa
Mezz, Breda
21:00
All Comes Down / The Black Veins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Skolnick Trio
Duycker, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 13 februari 2016
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
20:30
The Cool Quest
Atak, Enschede
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
The Black Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag
19:30
Textures
013, Tilburg
23:00
Subquake
013, Tilburg
Stef Bos
Theater De Muzeval, Emmen
Spidergawd
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Shearwater
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte
20:00
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
15:00
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Pleinvrees On Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pleinvrees on Tour
Factory010, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Patatje Crea: Open Podium
Cinetol, Amsterdam
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Nankosoul + John Frost
Luxor Live, Arnhem
21:00
Nachtpost CD presentatie
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mirusia Louwerse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:00
Max Meser / The Elementary Penguins
De Azijnfabriek, Roermond
20:30
Maurice Louca = The Dwarfs of East Agouza
Vera, Groningen
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Making Waves Winterfest
Patronaat, Haarlem
20:00
Lucas Hamming
Fluor, Amersfoort
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
Lil Kleine
P60, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Krystl
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Karsu Dönmez
Jan van Besouw, Goirle
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen