Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Factory010
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
23:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
19:30
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
De Velinx
Tongeren
20:00
De Pul
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Plock
Volkel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Victorie
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Maison Erard
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
Toestanden op Podium
Bemmel
17:00
Taverne
Bergen
19:30
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:15
Spant!
Bussum
15:00
STECK
Delft
15:00
Theater Bouwkunde
Deventer
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Grand Theatre
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
16:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Patronaat
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
19:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Dassenakker Live
Houten
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:30
Café Trianon
Nijmegen
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
20:15
Theater Sneek
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Zaantheater
Zaandam
15:00
De Vermaning
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
13:30
Figi Theater
Zeist
10:30
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 13 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Her Majesty
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Max Meser / The Elementary Penguins
De Azijnfabriek, Roermond
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
20:30
John Escreet Trio & Evan Parker
LantarenVenster, Rotterdam
De Staat
Annabel, Rotterdam
20:00
Pleinvrees on Tour
Factory010, Rotterdam
19:00
Jaya The Cat
Baroeg, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Meenthe, Steenwijk
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
19:00
HB concerts: Rezet (D) + Skeletons Of Society + Hammerhead (B) + Night
Little Devil, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:00
Devon Allman
De Pul, Uden
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
20:00
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
JP & The Seeger Session Band
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Crazy Daze - EP Release
Hedon, Zwolle
zondag 14 februari 2016
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Devon Allman
Victorie, Alkmaar
Ming's Pretty Heroes
Schouwburg Almere, Almere
De Fonk
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
City And Colour
Paradiso, Amsterdam
Tonight Alive
Melkweg, Amsterdam
16:00
Eric Vaarzon Morel
Concerto, Amsterdam
15:30
Tennessee Studs
Paradiso, Amsterdam
14:00
Jaap Wisselink / Jan Willem Baljet / Sabine Poiesz
Maison Erard, Amsterdam
16:15
The Bronze Medal
Gigant, Apeldoorn
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Valentines Day
Luxor Live, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
17:00
Bald As Love
Taverne, Bergen
19:30
Nico Dijkshoorn & Herman Brusselmans
Mezz, Breda
16:30
Adam Barnes (UK)
Mezz, Breda
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Spant!, Bussum
15:00
Mr. Boogie Woogie
STECK, Delft
15:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Bouwkunde, Deventer
15:00
Fred Hissink / Paul Mulder / Theo Scholten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Staat
Effenaar, Eindhoven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Chris Chameleon - Drie Vriende
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Christopher Paul Stelling
Grand Theatre, Groningen
Toto
De Oosterpoort, Groningen
16:30
De cellosuites van Bach maar dan anders
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Matty Charles
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Dragged Into Sunlight
Patronaat, Haarlem
Escape the Fate
Bootstraat, Hasselt
19:30
Lsb Experience & Dolf Jansen
Vorstin, Hilversum
15:00
The Oldtime Stringband
Dassenakker Live, Houten
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Symphonie Pastorale
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
22:00
Jordi Repkes + Ruben Schaap
Merleyn, Nijmegen
15:30
The Mulligan Brothers
Café Trianon, Nijmegen
16:00
Guy Verlinde one man band
The Lane, Oostburg
16:00
Jeroen Kant & Björn van der Doelen
Roepaen, Ottersum
15:00
Vollek
Boerderij Kamps, Rolde
21:30
Stöma Plays Tool
Rotown, Rotterdam
21:30
Yung
V11, Rotterdam
20:30
Frode Haltli & Rembrandt Frerichs Trio - Northern Lights / Trygve Seim
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Lithuanian Collective
Grounds, Rotterdam
15:00
Ram
Baroeg, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:30
the EB bluesband
cafe de twee wezen, Sassenheim
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Urbanus & De Fanfaar
TivoliVredenburg, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Boudewijn de Groot
Zaantheater, Zaandam
15:00
A La Rum
De Vermaning, Zaandam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Zaantheater, Zaandam
13:30
Marcus Baban
Figi Theater, Zeist
10:30
Juf Félice & Trio Krul
Figi Theater, Zeist
maandag 15 februari 2016
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tony Scott
Paradiso, Amsterdam
21:00
Philipp Rüttgers Trio / Vincent Houdijk
Stella by Starlight, Arnhem
21:00
Matty Charles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven