Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AINSI
Maastricht
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Werf
Aalst
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Bosuil
Weert
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
23:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stathe
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
maandag 15 februari 2016
21:00
Philipp Rüttgers Trio / Vincent Houdijk
Stella by Starlight, Arnhem
dinsdag 16 februari 2016
Twenty One Pilots
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Krystl
AINSI, Maastricht
18:30
Parkway Drive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Golflengte #2 verplaatst 23-02
Cinetol, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Cultura, Ede
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Goudse Schouwburg, Gouda
Jessie J
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sango
Melkweg, Amsterdam
19:00
SayWeCanFly
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jerusalem In My Heart
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Paradiso, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Villagers
Tolhuistuin, Amsterdam
City And Colour
Trix, Antwerpen
20:30
Spidergawd
Vera, Groningen
20:30
Matty Charles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Angela Groothuizen - IKIGAI
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 17 februari 2016
Parkway Drive
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
19:00
Hurts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Ryan Hansler BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
20:30
jamison Ross in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
O.R.K ft. Pat Mastelotto & Colin Edwin
Boerderij, Zoetermeer
The Black Cult
Burgerweeshuis, Deventer
Natalia
C.C. De Werf, Aalst
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
R3Wind + LikeU2
De Bosuil, Weert
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Heather Nova
De Oosterpoort, Groningen
Aafke Romeijn
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
23:30
Stukanacht presents: De Likt
EKKO, Utrecht
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Le1f
Gebr. De Nobel, Leiden
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Incognito / Tristan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lieve Bertha
Munttheater, Weert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Beach Slang
Paradiso, Amsterdam
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Paladins
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:00
Laurence Jones Band
Spirit of 66, Verviers
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Town of Saints
Stathe, Utrecht
19:30
Lemaître
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Her Majesty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Joris Linssen & caramba - STROOM
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
20:00
Ambush
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Ebonit Saxophone Quartet
Amstelkerk, Amsterdam
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
El Pino & The Volunteers + Goslink
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Matty Charles
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
IX
Concerto, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Town of Saints
Cul de Sac, Tilburg
Natalia
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo