Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
21:15
ACU
Utrecht
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Cave
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
C.C Warenar
Wassenaar
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
maandag 22 februari 2016
21:00
The Good Life
Paradiso, Amsterdam
20:30
Roots Manuva
Paradiso, Amsterdam
20:00
O.R.k
Spirit of 66, Verviers
Heather Nova
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 23 februari 2016
20:00
Boubacar Traoré
30CC/Schouwburg, Leuven
21:15
Marching Church
ACU, Utrecht
20:00
I Muvrini
Aula Magna, Ottignies
20:00
Fresku (nl)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
AY!
Cafe de Ruimte, Amsterdam
16:30
The Black Tambourines
Concerto, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
De Eendracht, Gemert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Goudse Schouwburg, Gouda
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeremy Loops
Melkweg, Amsterdam
Oneohtrix Point Never
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
22:00
Lanterns on the Lake
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marle Thomson
Paradiso, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
20:00
Blue Note Club Nights #1: Benjamin Herman & Anton Goudsmit
Q-Factory, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Gerson Main
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Movits!
TivoliVredenburg, Utrecht
Foals
Vorst Nationaal, Brussel
woensdag 24 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
The Great Eyeballs BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
20:00
Joanna Newsom
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Besoin de Tendresse
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
20:00
Bohemian Betyars
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Massive Attack
Klokgebouw, Eindhoven
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Wizkid
Melkweg, Amsterdam
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:00
Emancipator
Paard, Den Haag
Nathaniel Rateliff
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Velzen & The Hibby GBs (Kenia)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stef Bos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Spirit of 66, Verviers
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Black Tambourines
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Elly de Waard
Taverne, Bergen
20:00
Skraeckoedlan / Snowy Dunes
The Cave, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 25 februari 2016
The Paladins
013, Tilburg
20:30
Adrian Belew / Adrian Belew Power Trio
Boerderij, Zoetermeer
20:00
ABBA in Symphony
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Docupodium #14 'Bonjour Stromae'
Cinetol, Amsterdam
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Joe Jackson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
17:00
Jeremy Loops
Concerto, Amsterdam
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stef Bos
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Club 3voor 12 met Friars / Orange Maplewood
dB's, Utrecht
20:30
Protection Patrol Pinkerton
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Nathaniel Rateliff
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
22:00
De Likt
Doornroosje, Nijmegen
Bells of Youth / The Elementary Penguins
Effenaar, Eindhoven