Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Cinetol
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
15:00
De Grott
Breda
11:00
Salle Dupreel
Brussel
16:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
11:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Grote Broek
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
V11
Rotterdam
15:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
RASA
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Perifeer
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Spil
Roeselare
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
ACU
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
zondag 21 februari 2016
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
Sum 41
Melkweg, Amsterdam
18:00
Intercambio-Cinema: Hable con ella
Cinetol, Amsterdam
16:30
Anne Bakker / Lois & The Dirty Heroes
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Wooden Soldiers
Gigant, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
17:00
Sjako!
Taverne, Bergen
16:30
Matt Winson
Mezz, Breda
15:00
Broeder Dieleman
De Grott, Breda
11:00
Concerts du Dimanche: Quatuor Arsys
Salle Dupreel, Brussel
16:00
Frank Michaël
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
11:30
De 6 suites van Bach - Anno 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Singer-songwriter Anouk Balins
PopEi, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Awakening Sun & Captivity
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
King Gizzard & The Lizzard Wizard + support
Vera, Groningen
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Emancipator (USA) LowaddictsSoundsystem (EP release show)
Patronaat, Haarlem
20:00
Saviours
Patronaat, Haarlem
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Chaver, BATTRA// en STARK
De Grote Broek, Nijmegen
Arno
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Carmina Burana - European Philharmonia
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Gun Outfit
V11, Rotterdam
15:00
Hippe Gasten
Grounds, Rotterdam
20:00
Point Quiet
Paradox, Tilburg
Kataklysm
013, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Lunatree
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Night Beats
EKKO, Utrecht
15:00
Toñi Fernandez + support: Haymah
RASA, Utrecht
Cats on the Corner / The Paladins
De Bosuil, Weert
20:30
Symphony X
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Mathilde Santing
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 22 februari 2016
21:00
The Good Life
Paradiso, Amsterdam
20:30
Roots Manuva
Paradiso, Amsterdam
Night Beats / PINS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Herbstlaub
De Perifeer, Deventer
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fréro Delavega
Le Forum, Liège
Heather Nova
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
BB Three
Cafe D’n Ingel, Thorn
18:00
Saviours (USA) + Worship (GER) + Majestic Downfall (MEX)
Little Devil, Tilburg
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
O.R.k
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 23 februari 2016
22:00
Lanterns on the Lake
Paradiso, Amsterdam
20:30
AY!
Cafe de Ruimte, Amsterdam
Oneohtrix Point Never
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Blue Note Club Nights #1: Benjamin Herman & Anton Goudsmit
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Marle Thomson
Paradiso, Amsterdam
Gerson Main
Sugar Factory, Amsterdam
Jeremy Loops
Melkweg, Amsterdam
16:30
The Black Tambourines
Concerto, Amsterdam
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Fresku (nl)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Foals
Vorst Nationaal, Brussel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
De Eendracht, Gemert
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Boubacar Traoré
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
I Muvrini
Aula Magna, Ottignies
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Marching Church
ACU, Utrecht
20:30
Movits!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 24 februari 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Nathaniel Rateliff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Skraeckoedlan / Snowy Dunes
The Cave, Amsterdam
20:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Black Tambourines
Sugar Factory, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Wizkid
Melkweg, Amsterdam
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Elly de Waard
Taverne, Bergen