Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paradox
Tilburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
14:00
De Amer
Amen
16:30
Mezz
Breda
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
013
Tilburg
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cinema Walburg
Hamont-Achel
15:00
Grounds
Rotterdam
17:00
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
21:30
V11
Rotterdam
De Kleine Willem
Enschede
16:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
11:30
Theater De Veste
Delft
11:00
Salle Dupreel
Brussel
20:30
De Grote Broek
Nijmegen
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
De Grott
Breda
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Perifeer
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Le Forum
Liège
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
16:30
Concerto
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Eendracht
Gemert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:15
ACU
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Spil
Roeselare
20:00
Aula Magna
Ottignies
Parktheater
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
The Cave
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
zondag 21 februari 2016
Sum 41
Melkweg, Amsterdam
17:00
Sjako!
Taverne, Bergen
15:00
Singer-songwriter Anouk Balins
PopEi, Eindhoven
20:00
Saviours
Patronaat, Haarlem
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Point Quiet
Paradox, Tilburg
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Night Beats
EKKO, Utrecht
14:00
Matty Charles
De Amer, Amen
16:30
Matt Winson
Mezz, Breda
15:00
Mathilde Santing
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Kula Shaker
Paradiso, Amsterdam
King Gizzard & The Lizzard Wizard + support
Vera, Groningen
Kataklysm
013, Tilburg
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Intercambio-Cinema: Hable con ella
Cinetol, Amsterdam
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Lunatree
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
15:00
Hippe Gasten
Grounds, Rotterdam
17:00
Hideaway / Tiny Legs Tim
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
21:30
Gun Outfit
V11, Rotterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
16:00
Frank Michaël
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
20:00
Ezra Furman
Paradiso, Amsterdam
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Emancipator (USA) LowaddictsSoundsystem (EP release show)
Patronaat, Haarlem
11:30
De 6 suites van Bach - Anno 2016
Theater De Veste, Delft
11:00
Concerts du Dimanche: Quatuor Arsys
Salle Dupreel, Brussel
20:30
Chaver, BATTRA// en STARK
De Grote Broek, Nijmegen
16:00
Cats on the Corner / The Paladins
De Bosuil, Weert
15:00
Carmina Burana - European Philharmonia
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Broeder Dieleman
De Grott, Breda
21:00
Awakening Sun & Captivity
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Arno
Doornroosje, Nijmegen
16:30
Anne Bakker / Lois & The Dirty Heroes
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 22 februari 2016
20:00
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
The Good Life
Paradiso, Amsterdam
18:00
Saviours (USA) + Worship (GER) + Majestic Downfall (MEX)
Little Devil, Tilburg
20:30
Roots Manuva
Paradiso, Amsterdam
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
O.R.k
Spirit of 66, Verviers
Night Beats / PINS
Bitterzoet, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herbstlaub
De Perifeer, Deventer
Heather Nova
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fréro Delavega
Le Forum, Liège
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
BB Three
Cafe D’n Ingel, Thorn
dinsdag 23 februari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
16:30
The Black Tambourines
Concerto, Amsterdam
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
De Eendracht, Gemert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Oneohtrix Point Never
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Movits!
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marle Thomson
Paradiso, Amsterdam
21:15
Marching Church
ACU, Utrecht
22:00
Lanterns on the Lake
Paradiso, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeremy Loops
Melkweg, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
20:00
I Muvrini
Aula Magna, Ottignies
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Gerson Main
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fresku (nl)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Foals
Vorst Nationaal, Brussel
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Boubacar Traoré
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Blue Note Club Nights #1: Benjamin Herman & Anton Goudsmit
Q-Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
AY!
Cafe de Ruimte, Amsterdam
woensdag 24 februari 2016
19:30
Wizkid
Melkweg, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Velzen & The Hibby GBs (Kenia)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Great Eyeballs BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
20:00
The Black Tambourines
Sugar Factory, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
Stef Bos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Skraeckoedlan / Snowy Dunes
The Cave, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam