Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ledeltheater
Oostburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Genk
Genk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan het Spui
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Drommedaris
Enkhuizen
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Nijverheid
Utrecht
Janskerk
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Mainstage
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
Dok6
Panningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Hoftheater
Raalte
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Roepaen
Ottersum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Handelsbeurs
Gent
Cultura
Ede
Vera
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Trix
Antwerpen
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Vegafabriek
Nijeveen
De Flux
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Fulcotheater
IJsselstein
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Simplon
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Omval
Diemen
Podium Hoge Woerd
De Meern
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
DRU Industriepark
Ulft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorstin
Hilversum
C.C. René Magritte
Lessines
Metropool Enschede
Enschede
De Bosuil
Weert
Xinix
Nieuwendijk
Fluor
Amersfoort
donderdag 12 november 2020
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Ledeltheater, Oostburg
Percossa - UNPLUGGED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Postmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Meenthe, Steenwijk
The Best of the Carpenters
Theater De Leest, Waalwijk
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 13 november 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lucas Hamming - Haast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater de Schalm, Veldhoven
De Niemanders
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Odeon, Zwolle
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater aan het Spui, Den Haag
Chris Verlaan - Man in de Maak
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Kardol - Welkom
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Nieuwe Kolk, Assen
Mart Hillen - In Concert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Petra Berger - Pure Passie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Het Kielzog, Hoogezand
Daniëlle Schel - OK
Theater De Boerderij, Huizen
Niels Geusebroek - Young at heart
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
TivoliVredenburg, Utrecht
Iris Hond
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Cpunt Theater, Hoofddorp
Riza Tisserand
Drommedaris, Enkhuizen
LGW On / Off
TivoliVredenburg, Utrecht
LGW On / Off
EKKO, Utrecht
LGW On / Off
De Helling, Utrecht
LGW On / Off
De Nijverheid, Utrecht
LGW On / Off
Janskerk, Utrecht
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Typhoon
Parktheater, Eindhoven
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eefje de Visser
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
Level 42
Paard, Den Haag
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Mainstage, 's-Hertogenbosch
The Kik - vroege show
Paard, Den Haag
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Dennis van Aarssen - That's life
Theater De Storm, Winterswijk
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stef Bos - Bloemlezing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Wolter Kroes
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger
Hoftheater, Raalte
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Holland Baroque & Wu Wei - Silk Baroque
Roepaen, Ottersum
Ancora - Wind in de Zeilen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Shht
Handelsbeurs, Gent
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
Meadowlake
Vera, Groningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Theater de Kom, Nieuwegein
Goldband
Trix, Antwerpen
Miss Montreal
Bibelot, Dordrecht
Blackbriar
Melkweg, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Kennemer Theater, Beverwijk
Tangarine
De Vegafabriek, Nijeveen
New Cool Collective
De Flux, Zaandam
Anuar - Eerlijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Agnietenhof, Tiel
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Ludens, Voorburg
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Fulcotheater, IJsselstein
Charly Luske - The story of George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Fischer zingt Hazes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dollkraut
Simplon, Groningen
The Best of Simon & Garfunkel
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - In het beste geval
Fransche School Culemborg, Culemborg
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Vera Mann - Goesting
van Beresteyn, Veendam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Leest, Waalwijk
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
Zoutmus in concert
Theater Zuidplein, Rotterdam
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Effenaar, Eindhoven
Kim Wilde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bandit / Herbert Verhaeghe
Kursaal Oostende, Oostende
Dolly Dots - Sisters on Tour
Agnietenhof, Tiel
Black Pumas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brainpower
Vorstin, Hilversum
Therapy?
C.C. René Magritte, Lessines
Kraantje Pappie
Metropool Enschede, Enschede
Blackbird
De Bosuil, Weert
Jean Bosco Safari
Xinix, Nieuwendijk
Bökkers
Fluor, Amersfoort