Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
21:15
P3
Purmerend
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Ziggo Dome
Amsterdam
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
BREStheater
Brielle
20:00
Café de Ouwehoer
Rotterdam
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 16 februari 2020
14:00
Morgendust en Brian de Graeve’s REALISEA
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Babymetal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Spinvis - In Werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Joe Armon-Jones
BIRD, Rotterdam
15:00
The Preacher Men - Blue
BREStheater, Brielle
20:00
Indianizer
Café de Ouwehoer, Rotterdam
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Basement 21
CHV Noordkade, Veghel
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
14:00
KLEZMAJEUR; klezmer met een kwinkslag!
Cultureel Aerwinkel, Posterholt