Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Maassilo
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
19:30
Martinikerk
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium heino
Heino
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
19:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Vier
Nijmegen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
vrijdag 14 februari 2020
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tankzilla + RRRags + Severant
Little Devil, Tilburg
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
20:30
Jason Bouman
Markant Uden, Uden
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Martinikerk, Groningen
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
Kacy and Clayton
Merleyn, Nijmegen
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
20:15
Sara Correia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
Yori Swart
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katadreuffe / The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podium heino, Heino
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Symphonic Rock Night 2
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
19:30
Rainbow Roadshow
So What!, Gouda
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
O'G3NE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Mythe, Goes
20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Dominic Seldis
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Rot - O Ja!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
3J'S
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
Marten de Paepe
Theater Vier, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
20:15
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Veluvine, Nunspeet
21:00
Twin Peaks
Vera, Groningen
20:00
Het Gezelschap
Vorstin, Hilversum
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Vorstin, Hilversum