Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bibelot
Dordrecht
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Almere
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Iduna
Drachten
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Dolhuis
Dordrecht
Werftheater
Utrecht
19:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rotown
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
OCCII
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
P3
Purmerend
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
WORM
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P60
Amstelveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Simplon
Groningen
donderdag 17 maart 2016
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kovacs
Bibelot, Dordrecht
20:30
Kieran Goss
Het Witte Kerkje, Terheijden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kathy Adam & Didier Laloy
Centre Culturel Chenee, Chênée
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Joshua Hyslop
TivoliVredenburg, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
James Hunter
Tolhuistuin, Amsterdam
Jack Savoretti
Melkweg, Amsterdam
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Herman Brood Academie on Tour Leiden
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Harry Sacksioni
P60, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Gulpener Geen GeDonder #52
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Golden Earring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Gare Du Nord
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Fridolijn
Luxor Live, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Erik Truffaz Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Eefje De Visser
Mezz, Breda
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Der Weg Einer Freiheit
Iduna, Drachten
20:30
Dear Ellinor
Hedon, Zwolle
19:30
De Nederlandse Bachvereniging - Mattheus Passion 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Vera
Het Wennekerpand, Schiedam
Daniel Lohues
Hoftheater, Raalte
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Danella Smith Band / Pravini / Sára Hélène
Paardcafe, Den Haag
21:00
Crying Boys Cafe
V11, Rotterdam
20:00
Coppersky
Dolhuis, Dordrecht
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
19:00
Cinema Bouffe #6
Cinetol, Amsterdam
20:00
Bombay / Canshaker Pi
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Beans & Fatback
Rotown, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Apparatschik / Junkman's Choir / Kalio Gayo
OCCII, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paard, Den Haag
Amorphis
013, Tilburg
20:00
Ambush (SE) + Hitten (ES)
Little Devil, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alexandra Alden / Ritzah Statia / Young French / Willemijn de Boer / A
Grounds, Rotterdam
vrijdag 18 maart 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia
Musis, Arnhem
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tony Carreira
Koninklijk Circus, Brussel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Toby Beard & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Watch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Sisters of Mercy
013, Tilburg
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Maureens
Bibelot, Dordrecht
The Jezabels
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Lievekamp, Oss
TenTemPiés
013, Tilburg
21:30
Taymir
V11, Rotterdam
21:00
Sunday Kids
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Steve Lehman Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Stef Bos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Standup '69
WORM, Rotterdam
Simple Plan
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis
P60, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Roos Blufpand
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roméo et Juliette
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Sugar Factory, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Gigant, Apeldoorn
20:00
Opgezwolle Tot Nu
Heineken Music Hall, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Naturally 7
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
My Baby
Gebr. De Nobel, Leiden
Monomyth
Paradiso, Amsterdam
21:00
Moke + Tears & Marble
Vera, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Mgla (pl) + Aosoth (fr) + Deus Mortem (pl) + Deathrow (it) + Ars Venef
Willemeen, Arnhem
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Mala Vita
Simplon, Groningen