Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Le Forum
Liège
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
Vera
Groningen
22:00
Warehouse
Amsterdam
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Taverne
Bergen
Metropool
Hengelo
20:30
Roepaen
Ottersum
Werftheater
Utrecht
14:30
Grote Kerk
Den Haag
19:30
Grote Kerk
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
Meervaart
Amsterdam
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
18:30
Waregem Expo
Waregem
21:00
STECK
Delft
Schouwburg Venray
Venray
22:00
De Twentse Es
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Simplon
Groningen
21:00
N9
Eeklo
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Rotown
Rotterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
Iduna
Drachten
15:45
NiXenMeer
Enschede
20:00
WORM
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
Figi Theater
Zeist
18:00
Little Devil
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Grounds
Rotterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
16:00
De Bosuil
Weert
19:15
Elandstraatkerk
Den Haag
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
De Zwerver
Oostende
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Cinetol
Amsterdam
zaterdag 19 maart 2016
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lianne La Havas
013, Tilburg
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
21:30
massa
De Fles, Spijkenisse
21:00
Me & Mr. Jansen
Café de Sluys, Munnekezijl
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
Moke
Effenaar, Eindhoven
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Naturally 7
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sarah McQuaid
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
22:00
The Veldman Brothers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM
LantarenVenster, Rotterdam
zondag 20 maart 2016
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
A name for the Moon
Mezz, Breda
15:00
Alex Roeka
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Lente
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:15
Baru
Gigant, Apeldoorn
21:30
Bewilder
Rotown, Rotterdam
17:00
big muffin and the fab 3
De Fles, Spijkenisse
15:00
Boppin' around Drachten
Iduna, Drachten
15:45
Chris Beard
NiXenMeer, Enschede
20:00
Colin Self (US)
WORM, Rotterdam
16:30
Convoy (NL)
Mezz, Breda
16:30
Daniel Cane / Fleur Janssens
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
De Blokfluit in de Slotgracht
Figi Theater, Zeist
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En
Little Devil, Tilburg
Dekoor - Close Harmony
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dire Straits Tribute
De Bonte Wever, Assen
20:00
Don Airey
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
ELECTRA | RACHE
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Festival de Frikandel
Grounds, Rotterdam
17:00
Fools For Soul
Taverne, Bergen
15:00
Glen Miller Memory
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
16:00
Guy Smeets / Mojo Man
De Bosuil, Weert
19:15
Haags Toonkunstkoor
Elandstraatkerk, Den Haag
15:00
Henhouse Prowlers + Magnetic Spacemen + Money & The Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Hooverphonic
De Zwerver, Oostende
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
16:00
Incubated: Fluisterzacht - James Blackshaw (GB)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
Intercambio-Cinema: De Aanslag (El Atentado)
Cinetol, Amsterdam