Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
19:30
Grote Kerk
Den Haag
14:30
Grote Kerk
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
15:00
Hofman
Utrecht
In The Woods
Lage Vuursche
21:00
JH De Stip
Ham
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Le Forum
Liège
21:00
Manifesto
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Roepaen
Ottersum
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
23:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
21:00
STECK
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Todo
Best
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Vera
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
18:30
Waregem Expo
Waregem
22:00
Warehouse
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 19 maart 2016
20:00
Fresku
Grenswerk, Venlo
20:30
A Song Journey II - a roadtrip into americana music
Groene Engel, Oss
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
21:00
David Hinds
Grounds, Rotterdam
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Brzzvll / STUFF. / Submotion Orchestra
Het Depot, Leuven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Kieran Goss
In The Woods, Lage Vuursche
21:00
Hef
JH De Stip, Ham
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
22:00
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
21:00
Bombay / Canshaker Pi
Metropool, Hengelo
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
23:45
Demimonde II Invites New York Haunted
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Golden Earring
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
CLUB 3VOOR12 DEN HAAG #44
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
20:30
As Elephants Are
Paradiso, Amsterdam
Aurora
Paradiso, Amsterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
40UP, de lente editie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
20:30
De Kraaien
Simplon, Groningen
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Cornered / Dawn of mankind
Todo, Best
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz
Willemeen, Arnhem
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish
Winston, Amsterdam
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Danny Vera
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam