Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Podium 't Beest
Goes
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Le Forum
Liège
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
21:00
JH De Stip
Ham
In The Woods
Lage Vuursche
15:00
Hofman
Utrecht
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Grote Kerk
Den Haag
14:30
Grote Kerk
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Flint
Amersfoort
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Figi Theater
Zeist
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Effenaar
Eindhoven
18:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Eden
Charleroi
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
22:00
De Twentse Es
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Pit
Terneuzen
De Peppel
Zeist
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Kleine Johannes
Alkmaar
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
21:30
De Fles
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Aula Magna
Ottignies
Atak
Enschede
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
zaterdag 19 maart 2016
21:00
40UP, de lente editie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
20:30
As Elephants Are
Paradiso, Amsterdam
Aurora
Paradiso, Amsterdam
20:30
CLUB 3VOOR12 DEN HAAG #44
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
Golden Earring
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:45
Demimonde II Invites New York Haunted
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
21:00
Bombay / Canshaker Pi
Metropool, Hengelo
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
22:00
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
21:00
Hef
JH De Stip, Ham
Kieran Goss
In The Woods, Lage Vuursche
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Brzzvll / STUFF. / Submotion Orchestra
Het Depot, Leuven
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
David Hinds
Grounds, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
20:30
A Song Journey II - a roadtrip into americana music
Groene Engel, Oss
20:00
Fresku
Grenswerk, Venlo
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
16:00
Chopin
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Moke
Effenaar, Eindhoven
18:30
Eindhoven Bop City met o.a Nico Duportal & The Rhythm Dudes feat. Aish
Effenaar, Eindhoven
20:00
Black Box Revelation
Eden, Charleroi
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
De Kift
De Peppel, Zeist
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
20:30
Naturally 7
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sarah McQuaid
De Kleine Waarheid, Zaandam
Diff
De Kleine Johannes, Alkmaar
20:30
Jeroen Booy
De Groene Zwaan, De Rijp
21:30
massa
De Fles, Spijkenisse
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
77 Bombay Street
Concerto, Amsterdam
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
21:00
Me & Mr. Jansen
Café de Sluys, Munnekezijl
17:00
Backtobasix
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Def P (30xPi Tour)
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Veldman Brothers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
20:00
ABBA Symphonic
Aula Magna, Ottignies
Kovacs
Atak, Enschede
20:15
Ensemble Cubrica / The London Bulgarian Choir
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven