Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
JH De Stip
Ham
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Atak
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Le Forum
Liège
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
013
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
Vera
Groningen
22:00
Warehouse
Amsterdam
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Taverne
Bergen
Metropool
Hengelo
20:30
Roepaen
Ottersum
Werftheater
Utrecht
14:30
Grote Kerk
Den Haag
19:30
Grote Kerk
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
Meervaart
Amsterdam
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
18:30
Waregem Expo
Waregem
21:00
STECK
Delft
Schouwburg Venray
Venray
22:00
De Twentse Es
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Simplon
Groningen
21:00
N9
Eeklo
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 19 maart 2016
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
20:00
Fresku
Grenswerk, Venlo
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Golden Earring
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hef
JH De Stip, Ham
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jeroen Booy
De Groene Zwaan, De Rijp
Jett Rebel
Paard, Den Haag
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kieran Goss
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kovacs
Atak, Enschede
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lianne La Havas
013, Tilburg
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
21:30
massa
De Fles, Spijkenisse
21:00
Me & Mr. Jansen
Café de Sluys, Munnekezijl
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
Moke
Effenaar, Eindhoven
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Naturally 7
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sarah McQuaid
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
22:00
The Veldman Brothers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam