Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Atak
Enschede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
The Jack
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
23:45
Simplon
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
De Twentse Es
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
21:00
STECK
Delft
18:30
Waregem Expo
Waregem
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Meervaart
Amsterdam
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
19:30
Grote Kerk
Den Haag
14:30
Grote Kerk
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
Metropool
Hengelo
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Flint
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
22:00
Warehouse
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Bouwkunde
Deventer
Fidei et Arti
Oudenbosch
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
18:00
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Pit
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
013
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Le Forum
Liège
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Reggehof
Goor
Atak
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
In The Woods
Lage Vuursche
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 18 maart 2016
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime
Atak, Enschede
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
21:00
Ares
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio
Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Abd Al Malik
La Madeleine, Brussel
20:00
ABBA Symphonic
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
A Balladeer
Concerto, Amsterdam
19:00
77 Bombay Street
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 19 maart 2016
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM
LantarenVenster, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Veldman Brothers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
20:15
Sarah McQuaid
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Naturally 7
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
Moke
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Me & Mr. Jansen
Café de Sluys, Munnekezijl
21:30
massa
De Fles, Spijkenisse
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
Lianne La Havas
013, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
Kovacs
Atak, Enschede
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kieran Goss
In The Woods, Lage Vuursche
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:30
Jeroen Booy
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam