Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
The Waterhole
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
01:00
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Martinikerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Koninklijk Circus
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paradox
Tilburg
People's Place
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Groene Engel
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
maandag 21 maart 2016
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kodian Trio + Stratosphere
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Ivelvet / Nexo Shape
The Waterhole, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Leest, Waalwijk
Loes Luca - DOEK!
Parktheater, Eindhoven
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tindersticks
Het Depot, Leuven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Charl Delemarre
Paradiso, Amsterdam
Golden Earring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marutyri
Theater De Veste, Delft
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters
Sugar Factory, Amsterdam
Baroness
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lynda Lemay
Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joe Lovano Classic Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Larry Carlton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon)
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
Popunie presents Voodrish
BIRD, Rotterdam
woensdag 23 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Harmonie, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Veste, Delft
Loes Luca - DOEK!
Scheldetheater, Terneuzen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Stef Bos
Stadstheater Arnhem, Arnhem
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
19:30
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Saul Williams
Paard, Den Haag
19:30
Wim Helsen - Try-out
Nijdrop, Opwijk
20:00
Racoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gare Du Nord
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Majid Bekkas
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
20:00
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
20:00
Go Go Berlin
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boulevard des Airs
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Edoardo Bennato
Koninklijk Circus, Brussel
JD McPherson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jett Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
20:00
Fuck The Facts
Little Devil, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Baroness
De Helling, Utrecht
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Sneek, Sneek
20:30
John Buijsman / New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Wouter Hamel
Luxor Live, Arnhem
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Cpunt Theater, Hoofddorp
Prong
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Daniel Lohues - AOSEM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Vargas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Broken Brass Ensemble in Paradox
Paradox, Tilburg
Michael Kiwanuka
People's Place, Amsterdam
21:00
Deuce Coupe
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Speel je favoriete cover-avond
Cul de Sac, Tilburg
donderdag 24 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dekoor - Close Harmony
Theater de Griffioen, Amstelveen
Loes Luca - DOEK!
Orpheus, Apeldoorn
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo