Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Extase
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De School
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:45
De Helling
Utrecht
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
C.C. Strombeek
Grimbergen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Sound Dog
Breda
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Roepaen
Ottersum
21:00
RASA
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
23:30
Poppodium Apollo
Emmen
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
N9
Eeklo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Music Club Kampen
Kampen
19:30
Mezz
Breda
21:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 24 maart 2016
20:00
Eefje De Visser
Het Depot, Leuven
Rico & Sticks #OpgezewolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:00
Bombay
Hedon, Zwolle
Amon Amarth
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Roots & Cultures #3
Grounds, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
20:00
Bandtalent
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Nargaroth
Gebr. De Nobel, Leiden
The Elementary Penguins
Extase, Tilburg
20:30
Paus
EKKO, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Dollkraut
De School, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
20:45
De Kraaien
De Helling, Utrecht
21:00
Stevie Wonder Undercoversessies met Aïrto
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Rhinorino / THTsound
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
20:30
Wap doo Wap Stars 2
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
21:00
Hermitude
Bitterzoet, Amsterdam
Mbongwana Star
BIRD, Rotterdam
19:00
Poison Idea
Baroeg, Rotterdam
vrijdag 25 maart 2016
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
21:00
Bear Bozeman / Lola / Ralph Bijvoet / Rufus Kain / Suzewind
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Eye On The Prize
Willemeen, Arnhem
20:30
DEF P 30 JAAR IN HET VAK: 30xPi TOUR + STONE E + MCGYVER + SPINAL + EN
Victorie, Alkmaar
21:00
Indian Askin + Adam & The Relevants
Vera, Groningen
20:30
Rufus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Julian Sas
TivoliVredenburg, Utrecht
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Boudewijn de Groot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
PYURE Lente Concert
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Sneek, Sneek
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Maas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Stef Bos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Omnia - Celtic World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Larry Carlton
Spirit of 66, Verviers
20:00
Deo
Sound Dog, Breda
20:30
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Destinys Child Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:00
Stringtime Niederrhein
Roepaen, Ottersum
21:00
Tal National
RASA, Utrecht
19:30
Burning Down Alaska + Casey + Acres
Poppodium Volt, Sittard
23:30
De Likt
Poppodium Apollo, Emmen
SweetKiss Momma
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:00
High Tea / Karimooo / Lifecycle / Sektor & Subsequent
Patronaat, Haarlem
23:00
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
20:30
Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu
Patronaat, Haarlem
20:00
The B-Movie Orchestra
Patronaat, Haarlem
20:30
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
19:00
Makaya McCraven
Paradiso, Amsterdam
20:30
Blue J / Marjon van Iwaarden
Paard, Den Haag
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paard, Den Haag
20:30
Cho
P3, Purmerend
John Buijsman / New Cool Collective
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Gary Bartz Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Parabellum' ft. Lucy Furr + Sinister Souls
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
22:00
D-Tale
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
19:30
Bastard Fest: Peter Pan Speedrock (Farewell Tour)
Mezz, Breda
21:30
Emre Aydin
Metropool, Hengelo
21:00
Niels Geusebroek
Metropool, Hengelo
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
23:00
John Digweed
Melkweg, Amsterdam
Exodus
Melkweg, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Meervaart, Amsterdam
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lil Kleine Topdown Tour
Luxor Live, Arnhem
19:00
Take Offense
Little Devil, Tilburg