Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
De School
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Vera
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:45
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
21:30
V11
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Hall Of Fame
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
013
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Perifeer
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
N9
Eeklo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
RASA
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
Roepaen
Ottersum
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Music Club Kampen
Kampen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Merleyn
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Biebob
Vosselaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Café de Herberg
Ommen
Theater Carrousel
Ommen
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Kielzog
Hoogezand
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Fluor
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Doelen
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Annabel
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater Arnhem
Arnhem
donderdag 24 maart 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Frank Boeijen
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eefje De Visser
Het Depot, Leuven
20:30
Dollkraut
De School, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
DeWolff + Go Go Berlin
Vera, Groningen
Dekoor - Close Harmony
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:45
De Kraaien
De Helling, Utrecht
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
21:30
Broeder Dieleman
V11, Rotterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bombay
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bandtalent
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Ares - Beter Niet Dood tour
Q-Factory, Amsterdam
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Amon Amarth
Hall Of Fame, Tilburg
American Young / Loveless Effect / Sasha McVeigh
Melkweg, Amsterdam
20:30
All Comes Down / Flat Iron / Midnight Motel
Paard, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
45Acidbabies / Backgammon / Electric Company
Paradiso, Amsterdam
20:15
3J'S
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 25 maart 2016
21:00
Wooden Soldiers
Café Wilhelmina, Eindhoven
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vandenplas
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Van Canto
013, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tomoko Sauvage
De Perifeer, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
20:30
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The B-Movie Orchestra
Patronaat, Haarlem
21:00
Tal National
RASA, Utrecht
19:00
Take Offense
Little Devil, Tilburg
SweetKiss Momma
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
Stringtime Niederrhein
Roepaen, Ottersum
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
Stef Bos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Sons of Kemet
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Sonar Sounds feat. DJ Krush (jp)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
23:00
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paard, Den Haag
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Rufus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu
Patronaat, Haarlem
20:00
PYURE Lente Concert
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Prong
Biebob, Vosselaar
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Parabellum' ft. Lucy Furr + Sinister Souls
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Omnia - Celtic World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
NIKX (reünie concert)
Café de Herberg, Ommen
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Niels Geusebroek
Metropool, Hengelo
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
My Baby
Grenswerk, Venlo
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Monday Patriots
CHV Noordkade, Veghel
Moke
Fluor, Amersfoort
20:00
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Mbongwana Star
Grand Theatre, Groningen
20:00
Mark Foggo
Duycker, Hoofddorp
21:00
Mala Vita
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Makaya McCraven
Paradiso, Amsterdam
20:30
Magrudergrind / Primitive Man
dB's, Utrecht
20:15
Maas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
LOUIS! - What a Wonderful World
De Doelen, Rotterdam
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lil Kleine Topdown Tour
Luxor Live, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Lemon (NL)
Gryphus, Vierlingsbeek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
23:00
Le Scratch: Kirk Knight
013, Tilburg
20:30
Larry Carlton
Spirit of 66, Verviers
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Laloum / Mozart
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Kissing Jane
Concerto, Amsterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
Kenny B
Annabel, Rotterdam
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Julian Sas
TivoliVredenburg, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Sneek, Sneek
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem