Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
NiXenMeer
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Zwerver
Oostende
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Annabel
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
18:30
013
Tilburg
20:00
A9 studios
Uitgeest
21:30
Stathe
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Jaarbeurs Utrecht
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Garage
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Babylon
Woerden
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne
Bergen
11:00
Chassé Theater
Breda
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paleis 12
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Musicon
Den Haag
zaterdag 26 maart 2016
21:00
The Doots + A Million Strong
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
16:00
Metalyard - 7th Symphony / Abrupt Demise / Disquiet / Endymæria / ForC
Atak, Enschede
Diff
NiXenMeer, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Tal National
Vera, Groningen
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
Stef Bos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
19:30
Pauw
Patronaat, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Niels Geusebroek
Nieuwe Nor, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Robby Valentine (A tribute to Queen)
Manifesto, Hoorn
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mister and Mississippi
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Monster Magnet
De Zwerver, Oostende
21:00
Vanden Plas + Black Knight
P3, Purmerend
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tears w/ Bonobo & Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Tinstars
Rotown, Rotterdam
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
The Underachievers
BIRD, Rotterdam
20:30
Josee Koning en Batida
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
WORM, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
20:00
Douglas Firs
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Boudewijn de Groot
Theater Sneek, Sneek
21:30
catch-a-coon
De Fles, Spijkenisse
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lilian Vieira
Agnietenhof, Tiel
20:30
Gare Du Nord - Stronger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
18:30
Gorguts
013, Tilburg
20:00
Trijntje Oosterhuis
A9 studios, Uitgeest
21:30
Sam Rodrigues
Stathe, Utrecht
20:30
Obese / She Loves Pablo / The Mad Baron
dB's, Utrecht
20:30
Bombay
EKKO, Utrecht
20:00
Misfits
Jaarbeurs Utrecht, Utrecht
19:45
Monomyth
De Helling, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Klezmajeur
Theater de Garage, Venlo
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
21:30
90s NOW!
De Bosuil, Weert
20:00
Dukdalf presenteert: Metal w/ Bloid || Onkt || Selfmachine
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Daisy D. / Derivation / Jerry Knives Band
Babylon, Woerden
Angela Groothuizen - IKIGAI
Zaantheater, Zaandam
21:00
The B-Movie Orchestra
De Peppel, Zeist
20:30
Kovacs
Boerderij, Zoetermeer
zondag 27 maart 2016
21:00
Batida
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Troy Faid live featuring Tim Loud
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Echo Beatty / The Germans
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Fat Freddy's Drop
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
16:30
JACOBA / LIO
Tolhuistuin, Amsterdam
13:30
Sherry Sunday - Inspired by Justin Bieber
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:15
Austin Miller
Gigant, Apeldoorn
17:00
Forever Young
Taverne, Bergen
11:00
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Chassé Theater, Breda
Mariah Carey - Sweet Sweet Fantasy tour
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
Mbongwana Star
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Azotod, De Meern
20:00
Reign Of Fury
Musicon, Den Haag